Skocz do zawartości

jak wiejść do auta


danielm10

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. masz kluczyk i po przekreceniu zadne drzwi ani tylna klapa sie nie otwieraja? Probowales jedne i drugie drzwi i bagaznik, tak?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to inaczej ... jeszcze raz

 

po przekreceniu w lewo lub w prawo od strony kierowcy NIC SIE NIE DZIEJE...

 

po przekreceniu w lewo lub w prawo od strony bagaznika otwiera sie bagaznik i prawe drzwi a Z LEWYMI DALEJ NIC..

 

po przekreceniu kluczyka w lewo lub w prawo od strony pasażera otwieraja sie drzwi lub zamykaja a od KIEROWCY NIC

 

a przecierz mam centralny zamek ...a pilota nie posiadam..

 

dzis jeszcze wysztko działalo a teraz to nawet nie mozna wejsc normalnie do auta a co dopiero wyjsc...przechodzic przez siedzenia bardzo ciezko..

a nawet jesli bym chcial zdjac panel drzwi to w aucie naprawde moze byc ciezko...

 

pomozcie z auta musze ciagle korzystac a jest to bardzo uciazliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy niemożliwych nie wiem czy w compakcie jest to samo ale u siebie rozbierałem żeby naprawić ślizgi szyby. Trzeba zdjąć plastyk przy klamce odkręcić bodajże 2 śrubki które są pod zaślepkami w okolicy tego ramienia za które pociągasz jak drzwi zamykasz. No i zostały jeszcze spinki na których jest to wciśnięte w drzwi (dobrze mieć zapas tych spinek bo czasem pękają). Podejrzewam że u ciebie wygląda to trochę inaczej ale zasada ta sama. Spinki musisz odpinać podważając tapicerkę najlepiej zacząć od strony końca drzwi jakimś śrubokrętem tylko uważaj żeby nie porysować trzeba z wyczuciem ale siedzą dość mocno można sobie coś podłożyć pod śrubokręt żeby nie porysował lakieru.
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zamkniętych drzwiach jest mozliwe sciągnięcie ale nie jest to faktycznie łatwo ( ja tak zdejmowałem). Jeżeli nidgy nie zdejmowałeś tapicerki z drzwi to chyba lepiej najpierw zdejmij od strony pasarzera na otwartych drzwiach obejrzyj sobie wszstko i dopiero bierz sie za drzwi kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dzis jak widzieliscie wczesniejszy post byl z kodem na radiu ktore juz mam i dziekuje wam bardzo a dzis zrobilem z drzwiami powiem tyle ze bylo trudno dwie spinki urwalem przy desce tam gdzie tapicerka kieronicy z tapicerka drzwi sie laczy.. ale zdjalem i za to tez wam bardzo dziekuje...ale wynikl nastepujay problem ktory opisze w nastepnym poscie ale jestes bardzo wdzeiczny,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.