Skocz do zawartości

BMW 525tds ciężko pali???


bartek_DL

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nikt nie sprzeda auta za dosc niska kwote,z wymieniona pompa.jesli masz przeznaczone na auto 10000 to smialo bierz,a potem prosciutko na wymiane pompy i bedzie baja.a jesli masz troche mniej kaski,to poszukaj takiej ktora chociarz "mniej ciezko" pali na cieplym,i jesli bedzie ogolnie w dobrym stanie,to masz spore szanse ze jeszcze troche posmigasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to napewno tylko pompa wtryskowa tak wogóle to jest jakis limit kilometrów na pompy wtryskowe???

i czy to napewno pompa???moze pozniej cos jeszcze trzeba bedzie wymienic z tego tytulu ze wymienie pompe...???

a jak z cisnieniem na tłokach co z wtryskami...??? :mad2:

 

doradzcie cos panowie :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to napewno tylko pompa wtryskowa tak wogóle to jest jakis limit kilometrów na pompy wtryskowe???

i czy to napewno pompa???moze pozniej cos jeszcze trzeba bedzie wymienic z tego tytulu ze wymienie pompe...???

a jak z cisnieniem na tłokach co z wtryskami...??? :mad2:

 

doradzcie cos panowie :cry2:

bartek widać że wszystko wiesz ! TO O CO PYTASZ ? jak będziesz miał szczęście to wymiana łańcucha załatwi sprawe , ale jak pecha to wymienisz pompe następnie się dowiesz że wtryski następnie łańcuch następnie powiedzą że pierścienie bo kompresja itd aż do wymiany akumulatora i rozrusznika (ponoć wkładają taki co prędzej kręci)

no i nie piszesz z którego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do serwisu to troszka kasy szarpnie bo by sprawdzić kompresję cza wyjąć wtryski ale jak zdiagnozują to bydziesz wiedział na czym stoisz

miałem omegę z tym silnikiem i jak ją kupiłem było udokumentowane 160 000 przebiegu i już słabo paliła na gorącym ale obecnie auto to ma 260tyś (ma ją kumpel) i jak zdjeli głowicę to się okazało że silnik nie wykazuje żadnych śladów zużycia

pali po mojej drobnej ingeręcji dobrze ale mechanik powiedział że jak zrobią głowica i dają nowe łańcuszki to już będzie SUPER ! I NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO ! wyciągnięty łańcuch niewiele wpływa na zapłon bo jest hydrauliczny napinacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem ,że moja z kolei na zimnym słabo pali, tak to juz jest z tymi tds-ami -;)

poprzednia paliła na zimno na dotyk, a na ciepło trzeba było 2-3 s kręcić.

teraz mam odwrotnie....

 

jade do mechanika nich zmierzą kompresję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dyć zacznij od kompresji jak będzie słaba albo nierówna to daj sobie spokój z tym autem ale jak dobra to kup i daj wymienić głowiczkę pompy (fachowo rozdzielacz) kosztuje 1500zł i na lata masz spokój tylko nie eksperymentuj z olejem opałowym lub z biedronki

no i staraj się zbić na cenie co będzie trudne bo 7400 za 94 rok to dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.