Skocz do zawartości

Jaki sub i wzmacniacz ?? BLAUPUNKT GTB 1200 + GTA 2 MK II ??


kris_tian

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam standardowe radio Blaupunkt CD Business i standardowe głośniki. Wszystko gra w miarę ładnie jednak czegoś mi brakuje, głębszego basu :lol:

 

Nie chciałbym bawić się w wymianę głośników w drzwiach czy też tylnej półce więc wydaje mi się że kompromisem byłoby zamontowanie suba.

 

Tu pojawia się moje pytanie jakiego?

 

Nie chce żeby sprzęt który założe przy głośniejszym słuchaniu się nie wyrabiał. Bas ma być głęboki i czysty. Raczej nie będę kładł nacisku na maksymalizację efektu dźwiękowego. Ważniejsza będzie jakość tego dźwięku. Czy proponowany zestaw spełni moje oczekiwania ??

 

Szczerze mówiąc mam dylemat bo zastanawiam się nad dwoma zestawami:

1. BLAUPUNKT GTB 1200 + GTA 2 MK II

czy też

2. BLAUPUNKT GTB 1200 + GTA 280

 

różnica na wzmacniaczach to 25 W i nie wiem jak to się będzie przekładało na efekt dźwiękowy.

 

Który z nich byście mi polecili ?? No chyba, że macie jeszcze inne propozycje. Dodam, że nie chce ładować dużo kasy w sprzęt maks. 500 zł.

 

Czy moje radio poradzi sobie z tym ??

 

Byłbym wdzięczny za wszelkie rady i sugestie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznawac, ale nie wiem czy Twoje radio ma wyjscie na wzmacniacz (nawet jak nie ma to "da sie to obejsc"), ale lepiej zeby mialo.

 

Po drugie, radio z subem nie ma nic wspolnego (przepuszcza sygnal) - to wzmacniacz "musi dac sobie rade"

 

GTA II mam u siebie w samochodzie, moim zdaniem b.dobry, tani wzmacniacz. Do tego mam podpiety subwoofer wlasnej roboty, calosc wyszla mi nieco ponad 450zl.

 

Co do glosnika GTB1200 - mi jego barwa nie odpowiada, gra bardzo głosno i ostro, ale to kwestia gustu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.