Skocz do zawartości

obsluga navi w e38


Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam kupic e 38 z 96 roku w niemczech z nawigacja. nie znam niemiec i bede chcial uzyc tej nawigacji by wrocic jakos do domu. mam pytania odnosnie dzialania navi. czy mozna zaprogramowac trase przejazdu dowolnie przez wybrane miasta lub tak zeby je ominac? oraz co sie stanie jesli zechce zatrzymac sie na nocleg, czy te wszystkie ustawienia trasy skasuja sie? czy w tej navi jest taka opcja, ze mowi ona glosowo, ze trzeba skrecic w lewo lub w prawo tak zebym nie musial zerkac co chwila na wyswietlacz? jak to dziala wszystko, jak sie to wlacza? ma ktos moze instrukcje obslugi w jakims jezyku do calego tego multimedialnego wyswietlacza? prosze, moze ktos napisac cos o swoich wlasnych doswiadczeniach odnosnie uzywania navi w e 38..? dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege Klubowicza

Ja mam tez Navi na Niemcy w moim Bmw.

Dziala to dziecinnie prosto , podajesz Miasto docelowe , wybierasz opcje Trasy czyli ( np. Schnelste route co oznacza najszybsza trasa , lub die kürzeste Verbindung czyli najkrutsza Trasa , sa jeszcze 2 opcje ale ich nie wybieraj bo pojedziesz do domu drogami polnymi)

Wrazie dokonania poszju , po przerwie system sam wznawi wytyczanie dalszej trasy (wszystko zostaje w pamieci) i tak System podaje komendy glosowe gdzie i kiedy skrecic.

Oprucz tego masz do wyboru poprzez (Routen Einstellungen)czy chcesz aby System pokazywal Strzalki z kierunkiem jazdy czy wycinek Mapy ze strzalka symbolizujaca samochod.

Ogulnie dziecinnie proste.

Zycze powodzenia. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.