Skocz do zawartości

535TDS 1998 nie odpala na zimnym


lukaszlad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

E39 525TDS 1998 rok 234000km, pojawił sie problem. Silnik nie odpala na zimnym. Pojawia sie normalnie Pre-Heating i d...pa .. mozna probowac do padniecia akumulatora. Nagrzewanie przekrecam kluczyk kreci kreci kreci kreci ... i nic .. nie odpala za nic .. tylko z popychu ..

 

Stwierdzili w warsztacie ze swiece w ogole nie grzaly bo jakis tam z tego co pamietam sterownik mial wywalony bezpiecznik. Naprawili jak odbieralem na zimnym idalnie w momencie przekrecenia kluczyka odpalil, az sie pozytywnie zdziwilem... przejechalem 700km w po nocy problem powrocil .. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem, jak teraz padła mi głowica to wyszło że:

- 2 świece nie grzały w ogóle...

- dodatkowo, tylko nie wiem czy na to ma wpływ - 3 wtryski uszkodzone, 2 zaklejone :roll: Niby tankowałem tylko na Shellu i BP :mad2: Podkreślę, że dwa lata temu wtryski były czyszczone, od tego czasu zrobiłem 30tys km :doh:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem się rozwiązał .. wywalało bezpiecznik od modułu sterującego własnie grzsaniem świec, a spowodował to przytopiony kabel który idzie do wtyczki od przepływomierza .. teraz w ogole jakby lepiej jeździ, robilo sie zwarcie ponieważ przetopiony wystajacy kawalek kabla dotykal do metalowej rury .. ehh ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.