Skocz do zawartości

Automatyczna SKRZYNIA BIEGÓW BMW 525 TDS wyswielanie tylko D


StefanBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

moi drodzy mam problem z odpaleniem mojego samochodu. dwa tygodnie temu z tego wzgledu ze silnik mial przedmuchy wywalilo mi korek od wlewu oleju i zalazlo silnik olejem podczas jazdy. zaczalem myc silnik, po umyciu wjechalem sobie na kanal zeby go troche powycierac. wytarlem wsiadam do wozu i skrzynia na desce rozdzielczej zostala w pozycji D. lewarkiem mozna ruszac we wszystkie strony nic sie nie zmienia. przedmuchalem wszystkie wtyczki. wszystko jest suche tym bardziej ze auto stalo dwa tygodnie jak go w wolnym czasie remontowalem. zmienilem pierscienie uszczelke i dalem glowice do regeneracji (auto bylo przygrzane). Wczoraj wszystko poskladalem i po wlaczeniu zapolonu to samo na desce pozycja D wtedy blokowany jest zaplon, auto mozna odpalic tylko na pozycji P. no ale nic probowalem zapalic wyremontowany silnik na krotko, kreci, kreci i nic. odkrecilem rurke od wtrysku paliwo sie dostaje do wtrysku ale mizernie czyli cos go blokuje.

Pomozcie mi to rozblokowac aby wyskoczyllo z tej pozycji D na P i aby sie zmienialy przelozenia na desce rozdzielczej.

Czy musze go zaciagnac na komputer czy co??

 

Jest to BMW 525 TDS 1999 rok kombi

 

Dziekuje za pomoc

Pozdrowienia

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejżyj całe sterowanie zmianą biegów w skrzyni ,rączka od zmiany biegów ze skrzynią jest połączona za pomocą cięgna , jedź na kanał niech jedna osoba przeca pozycje rączką a Ty sprawdż czy cięgno pracuje...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.