Skocz do zawartości

Check Control nie działa


Wojtech 325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Pytanko co moze byc uszkodzone jesli check control nie dziala tzn.caly czs pokazuje (check control OK) choc np.wyjme zarowke gdzie szukac przyczyny???????

Z gory wszystkim dziekuje

BMW E-36 2.5 24V 93 rok.

A kiedyś Ci na żarówki reagował??

Proponuje odłączyć inne czujniki - np: poziomu płynu w chłodnicy, spryskiwaczu na pewno wtedy zgłasza błedy... albo przejechać się z otwartymi drzwiami, na ręcznym, czy z otwartym bagażnikiem...

 

Chyba o tym mówimy... niezrozumiałem tego "cały czas pokazuje CC - OK" ??? Tzn gdzie pokazuje ?? i co robisz żeby pokazało...

Jak nie ma błędów to nic się nie wyświetla...

 

Marcin 750

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie po nacisnieciu przycisku (check control) wyswietla (check control ok) i tak jest za kazdym razem czy jest usterka czy jej nie ma odpinalem wszystkie czujniki i jest to samo a przeciez kurcze jakis czas temu bylo dobrze.I co jest grane???Aha wczesniej na zarowki reagowal.
Wojz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam podepne sie do tematu u mnie było check ok a po robocie klakierniczej były same kwadraciki (po wcisnieciu przycisku CHECK). Doczytałem na forum ze w ukrytych funkcjach komputera funcja check jest wyłaczoną wiec właczyłem ją i teraz mam napis Check Control Inact. Ower's Manual dlaczego to nie działa instalacja cała z auta była wyciagana ale przez fachowca dzowniłem do niego mówi ze napewno wszystko dobrze podpioł jaka moze byc przyczyn.

 

Dziwne jest ylko jedno ze nie mam czujników w chłodnicy i w spryskiwaczach a wysweirtlało check ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.