Skocz do zawartości

jak rozebrać przednie drzwi?


Irkii

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem pwenie zaraz wyskoczycie z tym: :search:

Ale jak któryś nie poda linka tylko że było... - to napisze podanie do admina o bana :mrgreen:

Jak cholera dobrać się do tych drzwi? Poszedł mi kabel od sterowania opuszczaniem, szyb, jeszcze ciągle nie mam klimy, jest gorąco, ale nie śpieszcie się na razie autem jeździ brat - niech się napoci :norty: .

 

Czy są tam jakieś śrubki bo nie widzę, co mam wyszarpać najpierw żeby nic nie uszkodzić.

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zdiąć najpierw te dwa drewienka - są na zatrzaskach , podważyć delikatnie śrubokretem i wyskoczą .

Pod drewienkami bedziesz miał śrubki - szt dwie , jedna pod kazdym drewienkiem .

Potem trzeba górny rant tapicerki (przy uszczelce-musisz tapicerke oddzielić od chromowej listewki) wypiąć do siebie z zatrzasków .

Dodatkowo cała tapicerka trzyma się na kołkach - pociągnij za brzegi tapicerki aby wyskoczyła .

Jak to wszystko zrobisz to zdecydowanym i mocnym ruchem pchnij całą tapicerke do góry i masz zdemontowaną .

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdjąłem dostęp do kabli jest nadal fatalny... A na dodatek złamał mi się kilka dni wcześniej przed ściągnięciem "podtrzymywacz" silniczka zamykającego drzwi :cry: :cry: jestem załamany dojście przewalone. Może któryś z was ma jakiś patent??? Byłem u gościa który handluje częściami -myśląc, że dostane to od ręki a tu się okazuje , że tez to często gęsto wysiada (na 4 sztuki w jednej miał sprawne - w swojej :? ) :mad2:
obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.