Skocz do zawartości

Migacze


andy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki głupi (chyba) problem. Od jakiegos czasu nie dziala mi prawy migacz. Czasem tylko jakos zaskoczy, ale sporadycznie.

Objawy:

Włączam migacz - słyszę szybkie pykanie - kontrolka migaczy nie miga - migacze tez (ani przod ani tyl - prawy).

Na poczatku myslalem ze nie ma styku na zarowkach, ale gdy wlaczam alarm to migaja, podobnie na awaryjnych tez jest OK.

Mam wrazenie ze to przelacznik przy kierownicy, ale zanim zaczne rozkrecac

chce poznac Wasze doswiadczenia.

 

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na przerywacz do kierunkowskazów, jego styki itp.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam!

 

tez posiadam e30 i mam problem z migaczami a konkretnie lewa strona bo gdy chce wlaczyc lewy kierunek to slysze takie yyyyyyyyyyy jakby zwarcie i nie dziala ani przod ani tyl po czym jesli przytrzymam go dluzej (ok 10 sek) to bezpiecznik poprostu sie przepala. Prawy kierunkowskaz dziala bez problemu. Mowia ze to moze byc przelacznik przy kierownicy lub przekaznik albo przeryywacz:) elektronika to jest taki dzial ze znam tylko podsawy wiec jestem kompletnym laikiem i wlasnie niewiem gdzie sie taki przekaznik znajduje. Robi sie zimno a bez migaczy nie mozna jezdzic prosze wiecv o szybka pomoc please!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co prawda juz nie mam bmki :(, ale pamietam co wtedy pomoglo na brak migacza. Na poczatek przeciscilem kostke przy kierownicy, ale to nie zdalo sie na wiele.

W koncu znalazlem przyczyne. Okazalo sie ze problem jest z migaczami z przodu. Migacze są w zderzaku, ale niestety nie sa szczelne i wilgoc powoduje utlenianie sie miedzi w ktorą wkreca się zarówke. Wziolem sobie papierek scierny, a moze jakis maly pilniczek i dokladnie wyczyscilem styki, tak zeby zetrzec to co zaśniedziałe. Od tej pory migacze dzialaly bez zarzutu.

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak tyle ze jak zajzalem pod przewody to kostki nie znalazlem. Kupilem auto od niemca i widze ze dokonal "fajnych" przerubek. migacze sa polaczone zwykla skretka z przewodow zreszta widze ze chyba dokonal calkiem renowacji przewodow:/ qrde jak niemcy tak uta naprawiaja to deutschland kaput! mozesz sobie wyobrazic jaka mnialem mine:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.