Skocz do zawartości

pamiec w fotelu - x5


bartek99kc

Rekomendowane odpowiedzi

mam fotel z pamiecia i za kazdym razem gdy zamykam/otwieram samochod fotel przesuwa sie do jakies dziwnej pozycji(prawie leżąca) i nie ma to na celu ulatwienia mi wejscia do środka jak np. podnoszona kierownica. Jedynym tego celem jest chyba wkurzanie mnie. kombinowalem juz na rozne sposoby z guzikami pamieci fotela ale to nic nie daje. macie jakis pomysl aby ten fotel przystopowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może te cyrki z fotelem wynikają z przypisania ustawienia fotela do konkretnego kluczyka/pilota od centralnego zamka. Jeśli się nie mylę to czeka Cię wizyta w jakimś serwisie i podpięcie pod kompa...... :worried:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Nurek na poczatek sprawdz czy uzywajac drugiego kluczyka fotel zachowywuje sie w podobny sposob.

Jezeli w przypadku drugiego kluczyka wszystko jest w porzadku to uzywajac trefnego kluczyka przeprogramuj go (najpierw ustawiajac fotel do optymalnej pozycji) przyciskajac w odpowiedniej kolejnosci przyciski na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

próbowałem z drugim kluczykiem ale efekt byl identyczny.

co ciekawe, kilka dni temu znowu zaczalem kombinowac przy fotelu, przyciskac guziki i rzucac zaklecia. zostawilem go na kilka godz. i ... zrobione - przestal wariowac i nie wraca do lezacej pozycji. moze zaloze warsztat naprawy elektroniki w bmw? ktos chetny...? ;)

w kazdym razie bardzo dziekuje za pomoc, no i powoli zaczynam sie przyzwyczajac ze z kazda glupotka w tym samochodzie musze niestety odwiedzac serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.