Skocz do zawartości

tanczy na wybojach


przem81

Rekomendowane odpowiedzi

Tez tak mam, ze jak jade na przyklad na prostej i wjade w niewielka dziure, czy wyboj, to mam wrazenie jakby mi tyl odskakiwal na bok. Znalazlem takze na forum, ze to wlasnie tuleje do wymiany, ale zawieszenie cale sprawdzalem wielokrotnie u roznych mechanikow i na stacji diagnostycznej i nikt mi nie znalazl ani jednego luzu. No i nic nie wymienialem, bo nie wiem co. Z kolei na rownej nawierzchni, obojetnie czy w zakretach czy nie, jest idealnie.

Najlepiej pojedz do kogos kto wie jak sprawdzic dokladnie zawieszenie, jak cos znajdzie, to bedziesz wiedzial co wymienic, a jak nic nie znajdzie, to nie wiem :-) Ale chetnie sie dowiem, jakby Ci sie udalo problem rozwiazac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nienie: Jeśli piszesz że tył ucieka to są tuleje na tylnym wahaczu(wzdłużnym) to ten co wchodzi pod próg auta na wysokości nóg pasażerów z tyłu :wink:

 

Do tego możesz mieć już wybite poduszki amorka...ja tak miałem-wymieniłem wszystkie tuleje z tyłu i dalej waliło...dopiero sam zauważyłem,że jest luz na amorze bo są już poduszki wytarte...Koszt takie poduszki to 30 zł,wymianę można bez problemu przeprowadzić samemu...

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzu rękami na tulejach sie nie wyczuje, co prawda u mnie powyrywało tak że ta środkowa część to latała luzem, w innych rozwulkanizowało tą zewnętrzną cześć ale to już skrajny przypadek ale tez nie było czuć jak szarpałem kołem. generalnie w ręku sie nie wyczuje. ale to na 100% tuleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.