Skocz do zawartości

Problem z ABS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! Jak juz wyzej wspomniałem mam problem z ABSem. zmianiałem amortyzator przedni prawy nie chciał wejsc w piaste i i stukałem po niej młotkiem. Myslicie ze od tego mógł zepsuc sie czujnik??? Prosze o pomoc.javascript:emoticon(':modlitwa:')

javascript:emoticon(':modlitwa:')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładniej o co chodzi? Wcześniej działał, sprawdzałeś czy Ci się wydaje? Świeci się ABS na desce czy nie?

 

 

P.S. Dopisz w opisie czy masz E30 czy E36, łatwiej bedzie cokolwiek powiedzieć

 

 

Pozdro

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wczesniej działał bez zarzutu. abs sie nie swiecił. jak włozyłem amortyzator kontrolka zaczeła sie swiecic. jak włacze zapłon to w pewnym momencie tak delikatnie zamruga i jak przestanie to słychac jak by jakis taki krótki dzwiek z pod maski. wyjmowałem czujnik z koła czysciłem go, ruszałem tym czujnikem i kablem. sprawdzałem bezpieczniki. nie wiem co moglo sie stac. moje bmw to 325 e-36.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być dużo, to że "waliłeś" młotkiem nie musi być wcale odpowiedzialne za "zdechnięcie" ABS. Może się powtarzam w swoich postach, ale może podłącz się pod diagnoste...bo tak to cieżko jest wyłapać usterke, co innego mechanika, tu można łatwiej dojść co i jak, a elektronika czasami rządzi sie swoimi prawami.

 

A może reset kompa pomoże?

 

 

P.S.

Jak kiedyś zakopałem się w błocie, jak wyjechałem po 15min. zaświecił mi się ABS, ale jak samochód postał wyłączony przez noc to mu przeszło :duh:

 

Pozdro

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.