Skocz do zawartości

Pierwszy taki pomysl na swiecie [


alpina1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Zgodnie z zamieszczonym tytulem wpadlem ostatnio na dosc nietypowy pomysl, ktory jest absolutnie mozliwy do realizacji. Moim celem jest stworzenie strony zawierajcej artykuly z gazet (z calego swiat) traktujace o wszystkich modelach BMW. Niespotkalem sie jeszcze z niczym takim a uwazam ze jest to zupelnie realne i pozwoli w przyszlosci przedewszystkim zaspokoic ciekawosc wielu fanow BMW, zwlaszcza tych poczatkujacych. W zwiazku z tym prosze o wasza pomoc w zebraniu materialow o ktorych wspomnialem, jesli posiadacie jakies skany z gazet traktujace o jakimkolwiek modelu BMW bylbym wdzieczny za przeslanie ich na moj mail. Dzieki waszej pomocy realizacja tego planu stanie sie realniejsza. Z gory dziekuje za kazda pomocna dlon.

 

MAIL [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Widze ze mój pomysl nie zostal przyjety pozytywnie w zwiazku z tym chcialbym zaczecic was jeszcze raz pomocy w jego realizacji. Spojżcie na nasz internet, czy musi być taki ubogi weźmy przykład z krajów gdzie juz ludzie dawno o tym pomyśleli zróbmy coś na światowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrom, ogromem, nie mam żadnych materiałów, sam dopiero zbieram, ale bardzo chętnie bym Ci pomógł w tworzeniu czegoś takiego. Nie takie rzeczy wydawały się niemożliwe a dało się załatwić, czy zrobić-jak coś, ja się polecam :wink:
I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziekuje serdecznie za slowa poparcia. Jesli "chodzi' o miejsce na serwerze to nie ma z tym problemu juz sie tym zajme. w pierwszym etapie musze zebrac materialy i tu chcialbym zaznaczyc dlaczego pomysl ten jest jak najbardziej do zrealizowania, otoz zajmuje sie tym juz od czterech lat i wiele materialow udalo mi sie zdobyc (pewne z nich znajduja sie juz na moich stronach ale to tylko pewna czesc). Wielu z was napewno posiada jakies materialy prasowe dlatego prosze o wsparcie, wiadomo samemu jest ciezko ale z pomoca juz znacznie lepiej. Jak dla mnie nie ma tutaj rzeczy niemozliwych, napewno ten pomysl znajdzie realizacje o czym wszyscy sie pierwsi dowiecie. Jesli chcesz pomoc bede wdzieczny. Pokazemy ze polak potrafi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.