Skocz do zawartości

Wymiana oleju + reset + jak sie dostac do... + ABS-trup


brodarozzz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Wybaczcie, ze kilka tematow w jednym poscie, ale nie chce zasmiecac listy

Dzis zamierzam zmienic olej. Doczytalem sie na formum ze mam zewrzec piny 7 i 19 na okolo 12 sekund. Testowaliscie to na e36 320i z 92 roku?

Kolejne pytanie, ile wchodzi tam oleju

 

To drugie tyczy sie komputera w srodku, jak mam sie do niego dostac. Umiem juz wygrzebac radio:] :dance: teraz przyszedl czas na niego, bo cus mi szwankuje.. nic wyswietla.. lipa:/

 

I ostatnie.. czy diagnoza, moze wskazac element odpowiedzialny za niedzialajacy ABS? Jesli ktos z Was ma mozliwosc doradzenia mi co moze byc tego przyczyna prosze o pomoc :modlitwa: , ew co gdzie kupic jakie koszta.. bo na allegro cus tanio za komputry wszelkiej masci i formatu

 

B M W moja nowa zajawka:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Ci tylko odpowieziec na pytanie dotyczące oleju. Serwisowo (według wskazań producenta) wchodzi 6,5 l. (do silnika 2.0 6 cylindrów) ale np. ja musze wlac prawie 7 litrow (z resztą mój kumpel tez wlewa kolo 7) i wtedy mam prawie max dopuszczalny poziom na bagnecie. A jeśli chodzi o ABS to musiałbyś podpiąć kompa pod auto wtedy powinno wykazać co jest nie tak tylko nie jestem pewnien jak to wyglądało w modelach z początku produkcji. Pewnie ktoś bardziej zorientowany Ci doradzi. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.