Skocz do zawartości

Seryjny alarm+central


Merolkm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od kiedy zakupiłem autko nie dziala mi alarm i centralny z kluczyka!

Kluczyk jest 3 przyciskowy z imobilajserem i dioda(orginalny BMW)! Sprawdzalem baterie w obu orginalnych kluczykach i obie maja ok. 3V! Po wcisnięciu obojetnie jakiego przycisku brak jest jakiejkolwiek reakcji! Probowałem juz kodowac kluczyki ale nadal nic! Dodam ze w aucie niemam zadnej kontrolki od alarmu i niewiem nawet gdzie sie znajduja czujniki!?Kiedy zamykam autko kluczykiem blokują sie drzwi bez bagaznika!Jak zamykam bagaznik to zamyka sie wszystko! W czym tkwi problem! Jak koduje sie klucze w moim modelu BMW E36 Coupe 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli chodzi o kodowanie kluczyka to po wejsciu do auta zamykasz drzwi, wlaczasz zapłon na 3 sekundy (nie więcej niż 5) po czym wyciągasz kluczyk i w ciągu 10sekund przytrzymując przycisk "otwieranie" naciskasz 3 razy "zamykanie".

Zapłon czyli pozycja nr1 w stacyjce.

 

Co do braku reakcji centrala ze wszystkich zamków to tez tak mam. z pilota zamyka wszystko oproc drzwi kierowcy, a z kluczyka wszystko. Ale przy otwieraniu z kluczyka otwiera wszystko ale nie odłacza alarmu, i tak musze pilotem go odlaczyc.

Tam są takie małe rygielki, króre może są polłamane albo za krótkie.

 

Próbowałem to samemu naprawić ale wymiękłem jak sciągnęłem boczki. Do zamka nie ma dostępu bez jego całkowitego demontażu.

Za tydzień podjade z tym do kogoś.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem juz tak kodowac ale bez wyciagania kluczyka! U mnie dopiero jak przytrzymam przycisk zamykania i wcisne 3 razy otwieranie to z pilotem zaczyna sie cos dziac bo kontrolka mrugnie sobie 10 razy ale nic sie konkretnego niedzieje! Jak dokladnie sie koduje kluczyk w E36!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w niektórych tak działa, ale nie chce mi się w to wierzyć.

baterie masz dobrze wlozone (polaryzacja)? mi zegarmistrz wkladal i je walnął a ja jak debil probowalem kodowac.

polecam skorzystac z wyszukiwarki skoro u Ciebie nie działa ten sposób. jeśli masz pilot na podczerwień to o ile pamietam to robilo sie to troche inaczej.

tak czy inaczej w wyszukiwarce wsio jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów pozwolę sobie się podlączyć bo szukam i szuka i jakoś niemogę tego znaleśc :mad2: Chodzi o to że niewiem czy mam seryjny alarm i imobilajzer bo centralny działa ok. tylko niemam zadnej kontrolki jak inni przy lewarku i niewidzę żadnych czujek w srodku samochodu i pod przednią maską ,a z tego co juz wyczytalem to w 318i z 94 montowano juz seryjnie. dodoam ze kluczyk jest łamany z trzema przyciskami .Jezeli ktoś moze cos podszepnąć :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.