Skocz do zawartości

Gaz w bmw e34


Rekomendowane odpowiedzi

ja jezdze na 2 gen z kompem autroinc al700 (bingo jest podobne) spalanie mam okolo 15l gazu (automat) nie mam zadnych problemow. pewnie zaraz bedziesz przekonywany ze tylko sekwencja (cena wzrasta i tez ma swoje wady) albo ze bmw nie lubi gazu. (szczegolnie to ostatnio mnie rozbawia). wybor nalezy do ciebie, osobiscie uwazam ze najwazniejszy jest montaz i jego jakosc, a nie rodzaj instalacji.

 

p.s. m50 - a taki silnik masz , ma przeplywke z goracym drutem, co minimalizuje jej uszkodzenie wskutek ewentualnych strzalow (ja jeszcze strzalow nie mialem, mam to auto prawie 1,5 roku, wczesniej byl gaz na srube (1 gen) teraz mam j/w.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim poszukaj na forum - tematow BMW a gaz jest cala masa.

Po drugie: silnik M50 i pochodne akurat naprawde 'nie lubia' instalacji II generacji. Tzn. utrata mocy jest relatywnie spora, wiekszosc instalacji gazowych, ktore widzialem w takich samochodach, byly zrodlem wiekszych klopotow, niz oszczednosci (Flash jest chyba jedynym zadowolonym uzytkownikiem takiej instalacji w M50, o jakim slyszalem). W tej chwili koszt sekwencyjnej instalacji gazowej do R6 spadl juz do ok 3 tys PLN, wiec moim zdaniem oszczednosc na instalacji II generacji okaze sie bardzo pozorna.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższej rodzinie mam trzy 5-tki, oczywiście na wszystkie na LPG :mrgreen: 2xM20 - I gen, 1xM50 - II gen.

Ważna sprawa to montaż 70% , reszta w Twoich rękach, czyli nie buracz jak niektórzy MAM GAZ - ZAŁOŻYŁEM GAZ - SAME PROBLEMY i tak wogólę to świece zmieniał mi poprzedni właściciel 6 lat temu, czy mogę już wymienić :twisted2: .

 

Temat bardziej pasuje

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=17

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.