Skocz do zawartości

PROBLEM Z TELEFONEM DZIALA TYLKO SIMPLUS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Mam problem z telefonem. Posiadam BMW 525 tds 97 rok i na poczatku wsadzilem karte idei i nie dzialalo pozniej heya i nie dzialalo jak wsadzilem karte simplusa to telefon zadzaialal. Mam pytanie czy ten telefon w samochodzie moze miec sim locka jak nie to dlaczego nie dziala katra ideii??? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie szczesliwych posiadaczy BMW :-))) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, telefon niema simloca, tylko w starych kartach było napięcie 5v, a w nowych jest podobno 1.5v, dlatego przyjnuje te 5v, pewnie masz taką poprostu, ja mam ery starą i ją czyta, a idei, simplusa poprostu nowo napieciowych już nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj coś poszukać - na temat telefonów nonstop jest coś "wałkowane" na tym forum ... i na ten temat też było pełno informacji.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea pracuje glownie na czestotliwosci 1800Mhz, plus i era na 900Mhz. telefon moze nie byc 2 zakresowy.Heyah dziala w erze i powinna dzialac, ale moze akurat w tym miejscu nie bylo sieci 900Mhz a 1800 jest nie obslugiwana?? sprawdz w innym miejscu, moze na inej karcie z ery, tak taka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara a nowa to po prostu duza i mala, stare byly wielkosci karty kredytowej a nowe sie wylamuje z plastiku, po wlozeniu do plaastiku spowrotem mamy stara karte. karty sim obojetne jaka wersja sa kompatybilne wstecz na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@flash

 

no jestes w błędzie, nowe karty SIM nie są identyczne i kompatybilne ze starymi. Rozmiary zawsze byly te same.

 

Zupełnie inne elektroniki i napięcia pracy tych kart. O pojemnościach i zakresie funkcji nie wspomnę

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=276926&highlight=#276926

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta karta co wsadzilem to nowa karta simplusa kupilem ja tydzien temu wiec chyba nie chodzi o napiecie karty. Slucham dalszych wskazowek o co moze w tym chodzic dzieki

 

Witam

Ja też w swoim autku próbowałem uruchomić telefon. Mam telefon w podłokietniku. Jak wkładałem kartę pod telefonem to nie działał. Po poszukiwaniach na forum znalazłem informację, że w bagażniku po lewej stronie nad zmieniarką jest centralka od telefonu i w niektórych typach da się tam włożyć kartę (UWAGA nie wyłamywać chipu potrzebny jest duży format). U mnie zadziałało, wykonałem kilka rozmów i działało bez zarzutu.

Spróbuj tam, myślę, że będzie działał nawet z nowymi kartami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!

 

nie nad zmieniarką, tylko bardziej w kierunku tylnej lampy w samej głębi.

 

Jest ukryta z welurową tapicerka, którą odginasz. i wyobraź sobie małe pudło (np. napęd dyskietek) właściwie przyklejony do zewnętrznej blachy błotnika. To centralka. Na niej od góry jest szczelina szerokości okl 2-3 mm -czarna w czarnym plastiku - He He

 

Nad zmieniarką - bywa napęd nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.