Skocz do zawartości

02 - Bilstein & Eibach


1602

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj też tego nie znajdziesz .... :P

Ja zapłace nie ma problemu ale normalną cenę a nie podwójną tak jak rząda sobie ten oszust Cahsel....

 

Michael Cahsel to porządny facet... kupiłem u niego masę fajnych i tanich części poza tym to znakomity kierowca wyścigowy... ściga się zerodwójkami m.in. na Nuerburgringu...

 

Naprawdę masz BMW 1602ti z roku 1976 :?: :?: :?:

 

Szkoda, że do tej pory nikt na Ciebie nie zwrócił uwagi: takiego auta nigdy nie było SZANOWNY PANIE ZNAWCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac taki znawca z ciebie ... za mało czytasz .. !!

Być może kiedyś się spotkamy będziesz wtedy miał przyjemność uchylić czoła !!

 

Dla twojej widaomości ... i być moze dla innych użytkowników.

1602ti jest to 1.6 z dwoma podwójnymi gaźnikami Webera lub Solex-a w zależności od tego który rok produkcji.... widać musisz się jeszcze wiele nauczyć !!

 

A co do CAshel-a .... każdy może mieć swoje zdanie na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac taki znawca z ciebie ... za mało czytasz .. !!

Być może kiedyś się spotkamy będziesz wtedy miał przyjemność uchylić czoła !!.

 

Nie sądzę... tacy jak Ty kupują auto, odkręcają zderzak, piszą parę postów na forum a po trzech miesiącach i auto można kupić za 500 zł na allegro. Może pochwalisz się swoim 1602ti z roku 1976 :?:

 

 

 

Dla twojej widaomości ... i być moze dla innych użytkowników.

1602ti jest to 1.6 z dwoma podwójnymi gaźnikami Webera lub Solex-a w zależności od tego który rok produkcji.... widać musisz się jeszcze wiele nauczyć !!

 

A co do CAshel-a .... każdy może mieć swoje zdanie na jego temat.

 

Wiem co znaczy skrót ti... ciekaw jestem kto w Twoim 1602ti z roku 1976 założył dwa gaźniki :?: .. pewnie szwagier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę więc moderatora o zamknięcie tematu ...

 

Wskaż najpierw żródło z którego dowidziałeś się, że w roku 1976 BMW produkowało model 1602ti... a potem faktycznie temat należy zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć Robercie ... że nie mam obowiązku tłumaczyć się przed tobą .... i w żaden sposób nie będziesz mi mówił co mam robić a czego nie ... !!

MAsz ochotę odszukać soie te informacje ... poszukaj, chyba że jesteś Kretynem albo nie potrafisz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć Robercie ... że nie mam obowiązku tłumaczyć się przed tobą .... i w żaden sposób nie będziesz mi mówił co mam robić a czego nie ... !!

 

Temat do zamknięcia - dyskusja z dzieckiem neostrady traci sens.

 

MAsz ochotę odszukać soie te informacje ... poszukaj, chyba że jesteś Kretynem albo nie potrafisz !!

 

Nie nauczyli Cię zasad kultury w przedszkolu :?: ... poczekaj może przed zakończeniem podstawówki je sobie przyswoisz... a teraz posprzątaj klocki i poproś tatusia żeby Ci włączył Tabalugę w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak teraz muszę się zgodzić z innymi użytkownikami tego forum ...że wyżej s...sz niż kuper masz !!

Zalecam abyś zastanowił się co i do kogo piszesz zanim zaczniesz dotykać kalwiatury.

 

Ponownie prosze o zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak teraz muszę się zgodzić z innymi użytkownikami tego forum ...że wyżej s...sz niż kuper masz !!

 

Czyli z kim :?: Kubusiem Puchatkiem czy Pszczółką Mają :?:

 

Ciekawe co Ty wiesz o Tym forum :?: :?: :?: napisałeś na nim 26 postów z czego 12 dzisiaj :D

 

Nadal się zastanawiam w jaki sposób wymóżdżyłeś takie auto jak BMW 1602ti z roku 1976 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.