Skocz do zawartości

Nie chce palić na benzynie.


tommy895

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam ostatnio problemy z odpalaniem auta na paliwie.

Wcześniej tzn. jakiś miesiąc temu zaczęło sie tak niepozornie że nie chciał mi na paliwie palić, więc zacząłem na gazie.

Później z czasem było to coraz częściej ,lecz jak już na gazie odpaliłem to w trakcie jazdy przełączałem na paliwko i szło jeździć.

Natomiast w tej chwili na paliwie ani nie zapali ,ani nie pojeździ.

Zmieniłem kabelek na wale korbowym ten od czujnika paliwa ale to nie pomogło.

Co robić?...help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja bym sprawdził lepiej pompke paliwa bo jeżeli nie mialeś odciętej na gazie i paliwa w baku mało to lecą szybciutko a jeżeli sam nie odciołeś to gaziarze napewno tego nie zrobili, a wydajność pompki łatwo sprawdzić

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo,sprawdźic przekaźnik od pompy paliwa, oraz przekaźnik od gazu wyłączający wtryski,ja już 2 razy go wymieniałem.Jak mnie wtedy mogli gaziarze wkurzyć,wyjeli rozebrali popatrzyli i powiedzieli,że dobry,pojechałem potem do nich za kilka dni,że znowu to samo i już prawię z ostrzejszą gadką,że gaz na gwarancji i jeśli nie chcą się tym zająć,to ja nie potrzebuje łaski i go kupię-dali go za darmo,założyłem i jak ręką odjął. Ostatnio tez siadł mi ten przekaźnik,ale teraz wziełem od siebie z roboty polski ELMOT i jak narzie chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pompka dobra bo zasysa paliwko, a przekaźnik sprawdzony i pomierzony też dobry.

Nie bede sie szczypał bo nie mam sił a szkoda autka.

Jutro zawitam do M-auto ,w postach zachwalacie jako jednym z lepszych na śląsku warsztacie do BMW.

hehe troche boje sie ich cen ,no ale to sie zobaczy.

Dodatkowo mam problemy z elektryką więc tym sie pewnie też zajmą.

Chyba że ktoś jeszce zna jakiegoś kompetentnego mechanika i elektryka od tych aut w pobliżu Jastrzębia Z. to dajcie znać.

 

Dzięki za rady i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jescze raz Witam.

Chcialem tylko napisać że BMW lubi sprawiać niespodzianki.

Pompa wydawała sie dobra....ale tylko na krótkich odcinkach.

Okazało sie że po jakimś czasie przestała działać, choć wcześniej ją testowałem pare razy.i pompowała ale tylko chwilowo, dlatego myślałem że to wada czegoś innego.

Pompka zmieniona ...auto jeździ

hehhe innym życze wytrwania przy swoich ujeżdżaczu dróg...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.