Skocz do zawartości

dyskoteka - zegary skaczą jak szalone


rafti

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko mam e36 coupe rocznik 93 nie za mlody ale daje sobie rade hehe.od pewnego czasu mam bardzo wielki problem z elektryka.otoz zegary skacza mi jak szalone ,ale konkretnie nie zawsze mi sie to dzieje ale bardzo czesto,odpalam sobie silnik wszystko dziala jak nalezy silnik miodzik wogole i tak samo,a tu nagle wszystkie zegary mi sie restartuja,tak jakbym przekrecil kluczyk na pozycje zerowa,co jest najlepsze nic sie innego nie dzieje samochod dalej chodzi tak samo cale podswitlenie w srodku dziala wraz z zegarami restartuja sie rownierz wszystkie lampki kontrolne .co to moze byc prosze pomozcie bylem na kompie nic nie wykazalo,dodam ze nawet kombinacja restartow moze byc szeregowa czyli jeden za drugim ,zegary jeszcze nie wroca na swoja pozycje a juz z nowu jest restart,jezewli ktos ma na to odpowiedz niech da znac,bo to wazne :modlitwa:
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedno pytanie w serii straszliwe hehe,przypuscmy ze otwieram msake widze wspanialy silnik o poteznej mocy haha i nagle zauwazam dwa dniazda elektryczne ,jedno z lewej strony przy bezpiecznikach i drugie z prawej strony kolo miejsca na akumulator sa one okragle ,do czego one sluza ,dodam ze wszystko sie wiaze z moim problemem opisywanym poprzednio!!
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,ja mam podobny problem z zegarami tez czasami mam dyskoteke w aucie,ale generalnie dzieje sie to na krotkich dystansach..jak wyruszam w dluzsza trase wszystko ustaje. Rozmawialem z kolega,ktory powiedzial mi ze w betkach tak sie dzieje czasami i generalnie niewiadomo dlaczego,ale raczej nie ma sie czym przejmowac..ja generalnie juz sie przyzwyczailem i nie przeszkadza mi to,tylko musze uwazac na wskazowke poziomu paliwa,bo czasem ma dziwne wskazania...szerokiej drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dokladnie to co ja mam ostatnio mialem trase 1300 km i nic prawie sie nie dzialo ,i tak samo mam problem z wskaznikiem od paliwa,tylko zie wydaje mi sie zeby bylo to normalne.
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.