Skocz do zawartości

[seria 5] sprysk na tylną szybę


prezes6937

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Próbował ktoś przetkać sprysk na szybę tylną?

Jak to zrobić hehe? No i ustawić na odpowiednie pole na szybie?

I jeszcze jedno przy okazji, mam jakieś wkurzające hałasy w drzwiach od strony kierowcy(trzeszczy i terkoce :)) a jak odsunę delikatnie szybę to przestaję . Co to i dlaczego i jak zapobiec ?:)

Chyba chciałbym sprzedać swoją i zamienić na nowszy model...może 7-kę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to chyba niedziala powiesz mi gdzie on w ogole jest i jak go zalaczasz?? :mrgreen:

 

Żartujesz , prawda ?:D:D:D

 

gdybyś jednak pytał serio to w trakcie naciskania w stronę szyby przełącznika zespolonego wycieraczek po prawej stronie koła kierownicy, z klapy przedziału bagażowego Twojego samochodu ( jak i mojego i każdego innego BMW E 34 Touring ) , wystaje taki niby robocik jak z nieprzymierzając Gwiezdnych Wojen i oddaje płyn do spryskiwaczy ( czy co tam masz w zbiorniczku ) na tylną szybę. Sęk w tym ,że u mnie właśnie jedna dysza jest zatkana a druga ,ta co działa oddaje ten płyn w miejsce , na które nie powinna padać struga rzeczonego środka do zmywania zanieczyszczeń. Łatwym nie jest udrożnienie tegoż kanalika , ponieważ z chwilą zaprzestania wywierania siły na przełącznik wycieraczek wspomniany robocik chowa się w swoim zagłębieniu i nijak go przeczyścić nie można.A na sucho spryskiwać w takim samochodzie nie przystoi ze względu na możliwość zatarcia się pompki do spryskiwacza :D :lol: :dance: :twisted2: :twisted2:

Chyba chciałbym sprzedać swoją i zamienić na nowszy model...może 7-kę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ulamamne ramie i jakos nie chcialo mi sie tego robic latem a chyba nie bede wlaczal tego na sucho bo ramie porysuje mi szybe tak wiec jeszcze nie wiem ale bede kombinowal i zobacze ;)
Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez poprostu paznokciem po przeciwnych stronach podwaz ta okragla zatyczke na tylnej klapie i podnies go gory wtedy mozesz zaczac smialo wstawiac , albo popros kogos zeby zlapal i przytrzymal spryskiwacz jak sikniesz na szybe i w tedy mozesz zaczac ustawianie :mrgreen: :lol:

BMW jest tanie dla bogatych

http://img102.imageshack.us/img102/1093/copyright6phpki9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za to umnie nie chce sie gadzina chować,muszę go palcem wciskać.Rozbierałem go,na sucho chodzi OK,z płynem nie chowa się:(

P.S.

Lakierowany dekielek się odgreca,poprostu jest na gwincie.Jak go odkrecisz będzie Ci łatwiej ustawić dysze,a jeżeli musisz przetkać,samą główke z dyszami da się sciągnąć z tym że ostrożnie żeby nie uszkodzić.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Traky,to ja mam do Ciebie prośbę. :modlitwa:

Opisz,jak zdemontować całą tę pompkę od wewnątrz,bo klapę daję do malowania. :mad2:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.