Skocz do zawartości

telefon w e39 bezprzewodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam .

 

mam e39 2001 i mam tam tel bezprzewodowy .

 

NIe wiedzialem jak go uruchomic wiec spytalem gdzie sie wklada karte.

Jedni pisali ze w podłokietniku a inni ze w baghazniku przy zmieniarce .

 

Otoz wsadzilem karte w podlokietnik i telefon dziala ale tylko z pozycji panelu od radia oraz kierownicy (mam wielofunkcyjna )

 

Wszytsko jest ok , umie dzwonic odbierac , szukac w ksiazce telefonicznej ale ta słuchawka nic nie reaguje ? mogłbym ja wyrzucic bo nie potrzebna jest. Jak zrobic zeby ona tez chodzila ? i jaki zasieg od auta ma ten telefon ??

 

dziekuje za odpowiedz .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

a probowales ja w ogole wlaczyc? dluzsze przytrzymanie jednego z guzikow (nie pamietam teraz ktorego, chyba ktorys w lewym rzedzie)

 

zasieg jest przynajmniej 100 m, tyle mi sie udalo zmierzyc, moze bedzie troche wiekszy

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Opublikowano
  • Autor
probowalem ale chyba nie ten co trzeba. Naciskalem ten co według mnie powinien do tego słuzyc czyli z czerwona słuchawką i funkcja wylaczenia. Inny do odbioru chyba tez . Jutro się pobawie i dam znac :)

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

no wlasnie chyba o ten klawisz chodzi

 

moze masz padnieta baterie w sluchawce i dlatego nie ma zadnej reakcji

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Opublikowano
  • Autor
no wlasnie chyba o ten klawisz chodzi

 

moze masz padnieta baterie w sluchawce i dlatego nie ma zadnej reakcji

 

 

ona sie chyba laduje caly czas ?? cos tam dziala ale nie to co trzeba. moge sobie dzwonki zmienic , glosnosc ale sieci nie widzi

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Opublikowano
  • Autor
pisze mi komunikat na sluchawce " Suche BAsis " co to znaczy ? szuka bazy ?? ogolnie tel mi dziala ale z pozycji panelu radia i kierownicy .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za odpowiedz ale juz mi sie dzis udało go uruchomic i dziala jak nalezy :)

 

Przed tym faktem zadzwonilem do ASO BMW Bawiaria Katowice i głowny szpec od nich mi powiedział ze to nie bedzie mi dzialac bo jest jakas inna konfiguracja czy cos w tym stylu . Ze nawet oni tego nie zrobią :)

 

Zmartwiony poszlem do auta i mowie trudno :( az nagle w sluchawce bezprzewodowej pokazal sie napis IDEA :))

 

Mysle sobie fajne tuki tam robią .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Opublikowano
To teraz na wszelki wypadek wymień akumulatorki na nowe (2 x R6).
Opublikowano
  • Autor
To teraz na wszelki wypadek wymień akumulatorki na nowe (2 x R6).

 

 

napewno to jutro zrobie :)

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
słuchajcie przperaszam ze odkopuje temat ale mam problem otóż uruchomilme niedawno telefon i wsadziłem karte sim ale wougle jej nie czyta nie wiem co zrobić dodam ze karta jest z ery i na abonament i mam kod pin może to przez ten kod własnie prosze o pomoc
Opublikowano

Na forum było wiele razy o telefonach i z różnymi problemami itd. - poszukaj.

Pierwsze - sprawdź wsadzając kartę do centralki w bagazniku ... też o tym było (nawet powyżej) ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.