Skocz do zawartości

Zestaw Bluetooth Nokia CK-7W


eXiDe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zainstalowałem sobie - tzn elektryk się bawił - zestawik nokii, ale jeszcze nie podłączyłem pod radio wyciszenia telefonem (radio business cd). Mam pytanie czy radio zakoduje się po odłączeniu w celu wlutowania kabelka od wyciszania czy też nie zakoduje się? A jeśli tak to jak go odblokować? O radiu nic nie wiem bo go jeszcze nie wyciągałem :/

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
i jak zestawik ? uzywasz ? jak dziala ? wlasnie sie zastanawiam nad kupnem , ale nie wiem czy lepiej przewodowe czy bezprzewodowe , przewodowe ma 2 plusy : ladowanie , zewn. antena ale musze dokować , bezprzewodowy niby fajniejszy. Bardziej jednak mnie marwi to ze zamontuje a nie bede uzywał bo bedzie mnie cicho slychac, albo ja bede cicho slyszał itp, takie typowo uzytkowe niedogodnosci, jak to sie ma w praktyce ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To zależy jak podłączysz. W jednym samchodzie mam CK1W i jest kiepsko bo mam echo w samochodzie i rozmówca przez to słabo mnie słyszy. Podejrzewam, że istotne jest umiejscowienie głośnika.

W BMW mam zestaw Parrota CK3000 i mam głos z głośników radia. Jakość jest tak dobra, że rozmówca nawet nie wie że jadę samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W s-ce też mam CK-1W i na początku używałem oryginalnego głośnika od tego zestawu ale trochę przeszkadzał ,bo zawadzał o nogi pasażera .

Dlatego zrezygnowałem i podłączyłem się pod głośniki od radia .

Radio to becker indianapolis , które współpracuje z telefonem .

Jest nawet osobne menu do telefonu , gdzie można ustawić paramentry dźwięku itd.

BMW mam od niedawna i zastanawiam się co wymyślić,bo chociaż jest tam telefon , to używanie dwóch kart jest trochę kłopotliwe .

Macie może jakieś doświadczenia z CK-15W ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak zestawik ? uzywasz ? jak dziala ? wlasnie sie zastanawiam nad kupnem , ale nie wiem czy lepiej przewodowe czy bezprzewodowe , przewodowe ma 2 plusy : ladowanie , zewn. antena ale musze dokować , bezprzewodowy niby fajniejszy. Bardziej jednak mnie marwi to ze zamontuje a nie bede uzywał bo bedzie mnie cicho slychac, albo ja bede cicho slyszał itp, takie typowo uzytkowe niedogodnosci, jak to sie ma w praktyce ?

 

Witam, witam - coś mi powiadomienia nie przychodzą i dopiero teraz czytam swój temacik.

 

Otóż ja z zestawu jestem b. zadowolony! Działa w porządku - z resztą jak i w poprzednim aucie też działał bez zarzutu. Jedyne co to nie mam podłączenia pod wyciszenie radiem. Bo mój elektryk sam nie wie czy po odłączeniu radia - wyskoczy podaj kod czy też nie - i puki co wyciszam radio sam :) w sumie się przyzywyczaiłem, już tak śmigam z 5 miesięcy :).

 

Wiadomo jeśli ktoś nie rozmawia przez komórę w czasie jazdy - to jest to wtedy bezurzyteczne urządzenie.

 

Niektórzy natomiast lubią się polansować słuchawką przy uchu w czasie jazdy :) nie? :P hehe

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z antenką ? ktoś ma jakieś przemyślenia poparte doświadczeniami lub eksperymentami ? ponieważ u mnie nie ma zadnej wystającej antenki to do zestawu gsm tez chce antenke ktora nie bedzie wystawala , czyli klejona na szybe , zachodze wlasnie w glowe , w ktorym miejscu by ja najlepiej nakleic , mam do wyboru przednia szyba i tylna, poniewaz reszta szyb jest na drzwiach ;-/ może ktoś pokaże jakies zdjęcia jak ma u siebie to rozwiązane ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z antenką ? ktoś ma jakieś przemyślenia poparte doświadczeniami lub eksperymentami ? ponieważ u mnie nie ma zadnej wystającej antenki to do zestawu gsm tez chce antenke ktora nie bedzie wystawala , czyli klejona na szybe , zachodze wlasnie w glowe , w ktorym miejscu by ja najlepiej nakleic , mam do wyboru przednia szyba i tylna, poniewaz reszta szyb jest na drzwiach ;-/ może ktoś pokaże jakies zdjęcia jak ma u siebie to rozwiązane ?

 

A po co Ci w ogóle antenka? Niepotrzebny gadżet moim zdaniem.

 

Kumpel ma teraz zestaw bluetooth pod nokię E50 i właśnie wyprowadzoną antenę zewnętrzną - dużo jeździ po Polsce - i dużo rozmawia i zadowalającej poprawy nie ma. Co prawda nie jeździ BMW ;) tylko Octavią, ale... to nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia.

 

Ja nie mam anteny, z zestawu korzystam już kilka lat i na połączenia nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.