Skocz do zawartości

rejestracja, ubezpieczenie itp


Rekomendowane odpowiedzi

omg!! yeahman jakie ty glupoty wypisujesz to sie w pale nie miesci!! :mad2:

 

ubezpieczenie moze byc tylko i wylacznie na wlasciciela pojazdu!

 

A ty za to ameryke odkryłeś !! Brawo :clap:

:twisted2:

 

Najpierw przeczytaj co pisze a potem to skomentu - o ile musisz bo tu chodzi o komentowanie tematu a nie innych userow.

 

A co do tego że rej na tego kto jest na umowie to też walnołeś szopke niezła - można dopisać kogo chcesz do dowodu bez prblemu - darowizna. Czytaj potem kometuj.

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ty za to ameryke odkryłeś !! Brawo :clap:

:twisted2:

 

no ja napisalem tylko prawde, a nie jakies brednie o tym, ze po wypadku z wlasnej kieszeni bedzie musial placic :duh:

 

Najpierw przeczytaj co pisze a potem to skomentu - o ile musisz bo tu chodzi o komentowanie tematu a nie innych userow.

 

najpierw sie dowiedz, a pozniej pisz, a nie wprowadzaj ludzi w blad (juz ci kilka osob powiedzialo, ze nie masz racji, a ty dalej swoje). dobrze, ze sie autor sam dowiedzial bo pewnie nadal bys sie klocil :duh:

 

A co do tego że rej na tego kto jest na umowie to też walnołeś szopke niezła - można dopisać kogo chcesz do dowodu bez prblemu - darowizna. Czytaj potem kometuj.

darowizna, a dopisywanie do istniejacej juz umowy to co innego.

 

p.s. po twoich wspanialych tekstach yeahman (zwlaszcza tym o przy... policjantowi) zastanawiam sie czy w ogole masz 18 lat. jesli masz takie teksty w realu, to sie nie dziwie, ze porysowal ci ktos samochod :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winowajce porysowania juz znalazlem :8)

Swiat nie ma zbyt przyjemnych... no ale co ja na to poradze ze raczki go swiezbily - sam sie prosil.

 

Do istniejacej umowy chuba nawet nikt nie proponował chlopakowi nikogo dopisywac - to raczej nie zbyt moralne :nienie:

chodzi o darowizne i np umowy o darowznie w urzedzie komunikacji mozna dopisac drugiego wlasciciela.

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawde tylu z was mowi ze to nie problem przy wypadku jezdzic na czyims oc i nie byc wpisanym w dowod a ja juz od 3 stron prosze jakiegos tak "madrego" op dzwona bo ten zderzak mam brzydki nie w kolorze :lol: a nikt jednak sie nie zglasza.. oj chyba sami do konca nie jestescie przekonani co do swoich pogladow o przepisach :lol:

 

R.E.D. zreszta jak juz kupisz auto i zarejestrujesz to moze sie czegos ciekawego dowiesz bo jak narazie gadasz a doswiadczenia z rejestracia nie masz jak widac :dance:

Edytowane przez yeahman
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o darowizne i np umowy o darowznie w urzedzie komunikacji mozna dopisac drugiego wlasciciela.

 

to dopiero odkrycie - sam autor o tym pisal kilka postow wyzej :clap:

 

a wyzszosc zmiany istniejacej umowy nad pisaniem umowy o darowizne jest taka, ze wtedy moze byc kolejny podatek (od darowizny) - w zaleznosci od wysokosci darowizny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o darowizne i np umowy o darowznie w urzedzie komunikacji mozna dopisac drugiego wlasciciela.

 

to dopiero odkrycie - sam autor o tym pisal kilka postow wyzej :clap:

 

a wyzszosc zmiany istniejacej umowy nad pisaniem umowy o darowizne jest taka, ze wtedy moze byc kolejny podatek (od darowizny) - w zaleznosci od wysokosci darowizny :wink:

 

A ja juz pisałem o darowiznie na pierwszej stronie tego tematu ale nie czytasz od poczatku wiec nie wisz.

 

Jak sprzedwca złozył juz paiery auta to tak namawiaj chlopaka dalej zeby wałki robil.. :duh: niech beknie za falszowanie umowy :mad2:

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz pisałem o darowiznie na pierwszej stronie tego tematu ale nie czytasz od poczatku wiec nie wisz.

jakos nie widze tam slowa darowizna - no chyba , ze akurat przestala mi poprawnie dzialac funckja szukaj w firefoxie :roll:

 

Jak sprzedwca złozył juz paiery auta to tak namawiaj chlopaka dalej zeby wałki robil.. :duh: niech beknie za falszowanie umowy :mad2:

gdybys ty czytal posty wyzej, to bys wiedzial, ze zeby spisac nowa umowe to trzeba tez sprzedajacego. o tym, ze jak juz sprzedajacy zlozyl papiery to juz nici z tego, to tez juz pisalem wyzej :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.