Skocz do zawartości

Prędkościomierz diała od 0-100 km/h i to źle


brzoza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak juz napisałem w temacie predkościomierz działa mi tylko od 0-100 km/h i w dodatku źle bo strasznie zawyża. I mam pytanie czy przyczyną takiego zachowania oprócz uszkodzonego czujnika w moscie może być coś jeszcze np. jakies błedy w kompyteże itp... za wszelką pomoc z góry wielkie dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szybciej, taniej i rozsadniej zaczac szukac przyczyny na wymontowanych zegarach - a noz okaze sie ze faktycznie znajdziesz jakis nie do konca podpiety kabelek i temat zalatwiony.

Jezeli nie widac nic golym okiem a masz mozliwosc podpiecia zegarow od innego auta ( i beda dzialac lub nie), bedziesz mial jasnosc, czy wadliwe sa Twoje przyrzady, czy np. trzeba szukac cos w elektryce.

Tak czy inaczej na poczatek cieply garaz i ognia ;)

Daj znac, co wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wyciagnieciu zegarów w ciepłym garażu :) na oko nic nie widać, nie mam zabardzo skąd wziąć innych zegarów no nic bede coś próbował dalej chodź przyznam że nie mam koncepcji chyba bede musiał zakupić zegary i zobaczyć, dzieki za wszelką pomoc jak toś jeszcze będzie miał jakieś ciekawe pomysły to napewno skorzystam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wyciagnieciu zegarów w ciepłym garażu :) na oko nic nie widać, nie mam zabardzo skąd wziąć innych zegarów no nic bede coś próbował dalej chodź przyznam że nie mam koncepcji chyba bede musiał zakupić zegary i zobaczyć, dzieki za wszelką pomoc jak toś jeszcze będzie miał jakieś ciekawe pomysły to napewno skorzystam

 

wpadnij na piwo, wyjmiemy moje ;),

a po ktoryms piwie z rzedu mozemy sie brac za rozbieranie Twoich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba pojadę do fachowca który podobno sie zna na elektryce itp.. w samochodach mam tu takiego jednego w miście i zobacze co on powie. Szczerze mówiąc to podobnego przypadku na forum nie znalazłem zawsze każdemu albo całkiem padło albo przerywa itd.. a tu działa tylko do 100 km/h. Zresztą widze co zegary to inna przypadłość i inny powód. :doh: [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.