Skocz do zawartości

Jaki sprzęt do youngtimera?


radosc

Rekomendowane odpowiedzi

A więc chciałbym do mojej serii 6 założyć jakiś ciekawy sprzęt audio ale mam dość "dziwne" wymagania. Nie jestem audiofilem ale w domu słucham muzyki z lamp i całkiem znośnych głośników, wierze w przewagę jakości dobrze nagranej kasety i porządnego winyla nad płytą cd i dyskutowanie na ten temat nie ma sensu bo uparty jestem ;) Oprócz wygłuszenia które zostanie założone wszędzie tam gdzie się uda chciałbym, nie naruszając jednak struktury i co więcej wyglądu auta, założyć porządne głośniki i w miarę ok wzmacniacz i radio. Ponieważ mam sporo "materiałów mówionych" więc muszę jakość się dostać do wzmacniacza i puścić też z cd/mp3 ale ogólnie mogę mieć kaseciaka.

 

Do tego chcę kupić sprzęt używany w miarę stary i sprawdzony. Czyli generalnie kompletna zagwozdka :)

 

Myślałem o wzmacniaczu Nakamichi PA-350 lub podobnym i którymś z kaseciaków tej firmy, ale ani tego nie moge nigdzie posłuchać ani też nie znam wystarczającej opinii na temat tego sprzętu bo ma już swoje lata. Macie jakies swoje typy? Zalerzy mi na neutralnym naturalnym dźwięku z nutą "lampowego" ciepła jeśli się da.

 

Pozdrawiam

Radek

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze ci powiem ze wlasnie takie stare modele odtwarzaczy CD mialy lepsza jakosc dziwku niz teraz. teraz firmy zajmuja sie zyskiem zamiast jakoscia dla klienta. MIalem kiedys starszy model Alpine i sprzedalem go drozej niz kosztuja niktore odtwarzacze CD/MP3 w granicach ok 500zl. A sprzet mial troche latek. Na jakosc sam nie narzekalem bo bylo super. Tylko ze nie bylo wyjscia na suba i inyych nowoczesnych bajerow. Nakamichi to bardzo dobry sprzet tak jak i Clarion. Mysle ze cie nie zawiedzie. Co do glosnikow to lepiej kupic nowe. Nigdy nie wiemy w jakis sposob uzywki mogly bys uwzywane i czy nie byly przeciazane. Jak dla mnie pomysl dobry. W tym samochodzie nie pasowalbym jakis nowoczesny Pioneer czy Alpine. A wiec pomysl jak najbardziej popieram!! :D

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.