Skocz do zawartości

Jak sprwadzić klime w E32 ??


scorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi sie wydaje że nie załacza sie kompresor klimatyzacji. po właczeniu naklimy w kabinie, nie zauwazam aby coś sie działo z kompresorem. A kiedys pamietam zaraz po zakupie Betki słychać byłocharaktystyczny dźwięk załączania kompresora. Kto wie jak to dokładnie sprawdzic czy działa kopresor czy nie ?? A jek nie to moze gdzie szukać przekaźnika czy bezpiecznika do klimy, moze tam jest roblem. Aaaa no i oczywiście w kabinie nie czuje by klima chłodziła więc chyba cos jest nie tak. jak ktoś ma jakies pomysły to proszę o podpowiedź
sCorpioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje że nie załacza sie kompresor klimatyzacji. po właczeniu naklimy w kabinie, nie zauwazam aby coś sie działo z kompresorem. A kiedys pamietam zaraz po zakupie Betki słychać byłocharaktystyczny dźwięk załączania kompresora. Kto wie jak to dokładnie sprawdzic czy działa kopresor czy nie ?? A jek nie to moze gdzie szukać przekaźnika czy bezpiecznika do klimy, moze tam jest roblem. Aaaa no i oczywiście w kabinie nie czuje by klima chłodziła więc chyba cos jest nie tak. jak ktoś ma jakies pomysły to proszę o podpowiedź

 

jedź do firmy gdzie nabijają klime i sprawdź czy jest gaz ,robia to przeważnie gratis

ale wszystko polega na tym ze ja napełniaja to sciagaja gaz i napełniaja do pełna płacisz za napełnienie a oni maja gratis to co miałeś w srodku,czasem niewiele dodadzą swojego gazu ...

E-38 740 steptronic www.ogloszenia.Mark1.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że jeżeli jest zbyt mała ilość gazu, to kompresor się nie załączy ???? Bo pomijając fakt czy freonu jest odpowiednio dużo czy za mało to wydaje mi się że kompresor i tgak powinien sie uruchamiać, czy się mylę ??? Moze jakiś bezpiecznik albo przekaźnik jest nie tak i nie ma sterowania kompresorem ?? cos bliżej w szczegółach moze ktoś powiedzieć ?
sCorpioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.