Skocz do zawartości

Nie chce odpalic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Wczoraj przyprowadzilem znajomemu 525TDS' 98, autko bardzo fajne i wogle, itd itp.

Ale do rzeczy.

Autkiem tym przylecialem z Heidelberga, czyli jakies 1200km dio Gdanska wczoraj rano.

Odstawilem autko do znajomego, on sie przejechal i poszedl do pracy.

Po pracy przyjechal do domu i chcial sobie pojezdzic ale okkazalo sie ze aku byl;o za slabe. silnik zakrecil 2 razy i po aku.

Dzisiaj kupilismy nowe, podlaczylismy i nadal du....

Rozrousznmik kreci jak szalony ale auto nie pali.

Kurczaki co to moze byc???

 

I cytujac K.Skibe z Big cyca " Poradzcie bo wpadne w depresje..."

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano
  • Autor
A w jaki sposob mozna to sprawdzic ??

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano
  • Autor

Kurcze poradzcie cos bo auto stoi i zadnego pozytku z niego.

Mozliwe ze mialo to cos wspolnego z tym ze jak odlaczalem aku to odlaczylem najpierw + a nie -. Podlaczalem juz w prawidlowy sposob.

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano

A masz imobilizer?

bo jak masz i dlaczyles aku,to moze byc problem!

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Hmm immobiliser chyba jest,ale nie jetem pewien,

Jak to sprawdzic??

Czy po kluczyku moze??

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano
  • Autor
A jesli okaze sie ze jest immobiliser to co teraz moglbym zrobic??

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano
  • Autor

Zaprowadzilem 5 dzisiaj do Rutkowskiego i zobaczymy jak bedzie.

Na wstepie wiem juz ze swiece zarowe sa do wyrzucenia.

Reszte dowiem sie jutroi nie omieszkam powiadomic.

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano
  • Autor

5 wrocila dzisiaj od Rutkowskiego i pali !!!!!

Okazalo sie ze to jednak swiece.

Jutro dzwonie do WFK do Wejherowa i ustawiam sie na jakis serwis.

Temat mozna zamknac.

Pozdrawiam

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Wczoraj zaprowadzilerm TDS-a do WFK w Wjeherowie.

Bardzo sympatycznie i fachowo na pierwszy rzut oka.

Dzisiaj wlasciciel dzwonil i podal szacunkowa cene.

Za wymiane wszystkich olei i plynow,wszystkich filtrow, tylnych amortyzatorow, lacznika stabilizatora, prawej koncowki drazka, mechanizmu podnoszenia szyby kierowcy, linki od otwierania drzwi kierowcy, wymiany bateri w kluczyku i zaprogramowaniu go na nowo krzyknal ok 2800.

Zobaczymy jak wyjdzie.

Sa szanse na odbior auta w sobote.

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.