Skocz do zawartości

Grzanie sie silnika


duzy71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D . mam problem z rosnącą temperatura w czasie postoju na światłach lub parkingu. gdy silnik się nagrzeje i staje na światłach temperatura rośnie nie mam pojęcia dlaczego. zaczęło się od tego ze się zagotował tak ze jak złapałem za waż idący od zbiornika rezerwowego do silnika żeby sprawdzić czy jest w nim płyn waz wystrzelił i płyn wyleciał. Założyłem wąż uzupełniłem brakujący płyn wodą i odpowietrzyłem za pomocą śrubki na górze chłodnicy. Przez jakiś czas było dobrze ale znowu objawy powróciły.Gdy włączam nawiew na ciepłym silniku (kreska na połowie) w czasie postoju na parkingu leci zimne powietrze a temperatura rośnie gdy dodaję gazu po chwili (około 30 sekund do minuty) temperatura spada a z nawiewu zaczyna lecieć ciepłe powietrze. Stojąc w korku jest to samo ale jak tylko ruszę (około 30 sekund do minuty) temperatura spada a z nawiewu zaczyna lecieć ciepłe powietrze. Myślałem ze to VISCO więc wymieniłem na nowe ale to nic nie dało :mad2: Co boli moje KOCHANIE !!! Już sam nie wiem :cry2: Czy ktoś wie co można jeszcze sprawdzić.?? Proszę pomóżcie Edytowane przez duzy71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ogrzewiania to wina zapowietrzenia - musisz odpowietrrzyć układ to dlatego nie masz ogrzewania labo masz lecz działa jak opisałęs - pompa wody też do sprawdzenia - od tego bym zaczał - wywaliło węza bo cisnienie wzrosło.

Sprawdz czy nie ma wycieku.

http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie - odpiwetrzenie jest prawidłowe jezeli na postoju leci ciepłe powietrze a przez korek wypływa juz jedynie płyn (odpowietrza sie na dokręconym ogrzewaniu) i nie zapomnij uzupełnic plynu po odpowietrzeniu.
http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.