Skocz do zawartości

Fabryczny zestaw bluetooth E60 / E90-współpracujące telefony


Pawel7

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem E91 z wbudowanym zestawem bluetooth. Niestety nie jest tak pięknie jak by się chciało Wiele telefonów nie wogóle nie współpracuje z tym zestawem. Część współpracuje - ale nie kopiuje listy telefonów do samochodu. Wreszcie jest kilka które w pełni współpracują z samochodem kopiując listę adresową do samochodu, a co za tym idzie wyświetlają nazwę osoby która do nas dzwoni. Podobne problemy mają prawdopodobnie użytkownicy E60....

Od pewnego czasu szukam telefonu dla siebie który by współpracował z samochodem. Oto wyniki:

 

nie współpracują wogóle ( nie można ich zalogować ):

Nokia N70

Nokia E50

 

logują się ale nie wysyłają książki adresowej do telefonu:

Nokia 6600

 

logują sie kopiując książkę adresową do samochodu:

Sonyericsson K750i

Nokia 6280

Nokia 6230i

 

Prosiłbym wszystkich mających jakieś doświadczenia z logowaniem komórek do oryginalnego zestawu bluetooth o dopisywanie się do listy

 

A może ktoś zna zasadę jaką należałoby się kierować w poszukiwaniu telefonu współpracującego z zestawem? Będę wdzięczny za pomoc bo na stronie BMW lista telefonów jest bardzo ograniczona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOKIA 6680

Można się zalogować, komputer widzi komórkę via bluetooth i można dzwonić przez zestaw ale nie można skopiować książki :mad2: chyba muszę zmienić komórkę ;)

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateush pisze : "jesli nie chce wspolpracowac z telefonem pozostaje tylko wymiana na nowszy"

 

Co mam na nowszy wymienić? samochód?

Gdybym wiedział że bluetooth w nowej "3" naprawdę współpracuje tylko z kilkoma telefonami to pewnie założyłbym jakiś zestaw bluetooth nokii a nie pakował się w oryginał za, jeśli dobrze pamiętam 800 Euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateush pisze : "jesli nie chce wspolpracowac z telefonem pozostaje tylko wymiana na nowszy"

 

Co mam na nowszy wymienić? samochód?

Gdybym wiedział że bluetooth w nowej "3" naprawdę współpracuje tylko z kilkoma telefonami to pewnie założyłbym jakiś zestaw bluetooth nokii a nie pakował się w oryginał za, jeśli dobrze pamiętam 800 Euro...

 

:lol: Nowszy modul BT, o tym pisalem.

Najnowszy modul dla e46, e39, x5 i podobnych ma nr 84 10 6 980 130, wyszedl gdzies w polowie tego roku. Nie wiem czy do E90 i E60 pasuje ten sam modul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś upgrade modułu ?? :think: bo ja mam fabryczny zestaw bluetooth, ale komórka mi działa tylko tyle że można rozmawiać przez zestaw, ale nie można skopiować książki ... autko jest z 2003 r.

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.