Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę kupić w dobrych pieniądzach E92 z 3.0 silnikiem o mocy 272KM rozumiem że to już z chyba z bezpośrednim wtryskiem bo auto z 2007 roku.

i tu pytanie przebieg to 240 000km....czy należy się bać takiego przebiegu? :shock:

Skrzynia manual,według przeglądów widać że auto w ciągu dwóch pierwszych lat zrobiło prawie 100 tyś ogólnie stan bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżli auto było serwisowane zgodnie z zaleceniami to nie niema się czego obawiać nawet i po 400 tyś... jeżeli nie było to i po 150 mogą być problemy... tak to już jest z używanymi autami nigdy tak naprawdę nie wiesz co robił poprzednik taka trochę loteria :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Żartujesz, podpuszczasz, czy pytasz poważnie?

Bo jeśli poważnie, to raczej poproś kogoś o pomoc w przeglądaniu i wyborze ogłoszeń...

I mówię to szczerze.

 

PS.

Chodzi o beznadziejne spasowanie wielu elementów blacharskich oraz łaciate malowanie.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem E92 330xd i mój ojciec znalazł auto w Holandii jest tylko jedno ale, widnieją takie komunikaty.. Zastanawiam się jakie mogą być skrajne diagnozy żeby usunąć problemy? macie jakieś sugestie? chętnie bym kupił to auto bo ma fajny przebieg ale chciałbym wiedzieć coś więcej o kosztach naprawy tych usterek :)

 

312a67e264047699med.png

3696f54b47deff85med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o ocenę tej "okazji":

http://allegro.pl/czarny-sedan-bmw-e90-330i-258km-skora-xenon-i6747785220.html

 

VIN: WBAVB33576AZ88239 (dziwne, bo pokazuje, że to wersja amerykańska, czy to prawda?)

 

Zwróciłem uwagę na dolny lewy próg przy drzwiach - sprzedający mówi, że to refleksy po umyciu auta... Czyżby?

 

33k za 330i z takim wyposazeniem... Coś mi tu nie gra, ale nie wiem co. Może ma ktoś wykupiony pakiet w autocheck/bmwcheck zeby mi go sprawdzić?

 

+ auto jest do opłat i mam w związku z tym pytanie o jej wysokość (wychodzi ~7k?) - jeśli sprzedający proponował mi 2,5k za "wszystkie opłaty i jadę do domu" to czy może to być oszustwo "na Niemca" czy jak to widzicie? W tej sprawie odpowiedzi najlepiej na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od autochecka masz tu topic na forum. Powiem tak - od handlarza z Plocka za mala kase wyraznie odpicowane na fotach pomimo dziwnego progu - reszte dopowiedz sobie sam ;-)

 

 

Rozumiem i dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy jednak po prześledzeniu kiludziesięciu stron uważam że warto zapytać Was o radę :)

 

Czy warto się zainteresować tym samochodem? https://www.olx.pl/oferta/bmw-330d-232km-CID5-IDkT0zK.html#ca79960adf;promoted

 

Dodam, że będzie to moje pierwsze BMW. Od sprzedawcy dowiedziałem się, że auto było malowane powtórnie lecz tego nie widać dopiero po przyłożeniu czujnika i jest bez szpachli. Ponadto z wad wymienił to, że czasem przy wrzucaniu z 1go na 2gi bieg nie wchodzi tak jak powinien ale nie ma żadnych zgrzytów tylko czasami chodzi ciężej. No i to tyle co o niej myślicie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie

Jutro wybieram sie ogladnac to autko,prosze o rade czy warto,wasze rady sa bezcenne.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-190km-prywatnedvdnawigacja-gpsbi-xenon-ID6yLLht.html#xtor=SEC-8

 

tutaj cos wiecej na temat tego auta,tak dla przestrogi.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=248046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy jednak po prześledzeniu kiludziesięciu stron uważam że warto zapytać Was o radę :)

 

Czy warto się zainteresować tym samochodem? https://www.olx.pl/oferta/bmw-330d-232k ... f;promoted

 

Dodam, że będzie to moje pierwsze BMW. Od sprzedawcy dowiedziałem się, że auto było malowane powtórnie lecz tego nie widać dopiero po przyłożeniu czujnika i jest bez szpachli. Ponadto z wad wymienił to, że czasem przy wrzucaniu z 1go na 2gi bieg nie wchodzi tak jak powinien ale nie ma żadnych zgrzytów tylko czasami chodzi ciężej. No i to tyle co o niej myślicie? :?:

 

... aż parskłem :duh:

Widać po wpisach że idzie wiosna... :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym celował w automat może to nie jest DSG i nie jest idealny ale o niebo lepszy niż manualna skrzynia która pracuje "inaczej" od pozostałych szczególnie zmiana między 1 a 2 :mad2:. Reasumując jedź na jazdę próbną i zobaczysz który Ci bardziej podpasuje. Spalanie praktycznie takie same jak w manualu, trwałość na takiej samym poziomie. Inna kwestia to dostać dobrą nie zajechaną czytaj nie skręconą sztukę. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat bez dwoch zdan.Tanszy w serwisowaniu, nie do zabicia przy prawidlowej wymianie oleju.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.