Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

marcin9086 nie ma szans kupić e90 163ps całej z przebiegiem poniżej 300 tyś do 30 tyś zł...

Piszę po raz setny z własnych doświadczeń i znajomych: 90% 10 letnich, sprowadzonych (nie miejskich wozideł typu corsa czy fiesta) diesli ma średnio 300 tyś +. Udokumentowany przebieg poniżej 200 tyś bardzo rzadko się zdarza i kosztuje nie 30 tyś a 40 tyś + . Pojeździsz, pooglądasz, posprawdzasz i sam zobaczysz co możesz mieć w tej cenie. Wydasz ponad 300zł na sprawdzenie przebiegu na allegro i zwiększysz budżet albo kupisz coś z przelotem 300 tyś + (swoją drogą jak serwisowane rzetelnie do końca to kolejne 100 tyś km zrobisz bez problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

marcin9086 nie ma szans kupić e90 163ps całej z przebiegiem poniżej 300 tyś do 30 tyś zł...

Piszę po raz setny z własnych doświadczeń i znajomych: 90% 10 letnich, sprowadzonych (nie miejskich wozideł typu corsa czy fiesta) diesli ma średnio 300 tyś +. Udokumentowany przebieg poniżej 200 tyś bardzo rzadko się zdarza i kosztuje nie 30 tyś a 40 tyś + . Pojeździsz, pooglądasz, posprawdzasz i sam zobaczysz co możesz mieć w tej cenie. Wydasz ponad 300zł na sprawdzenie przebiegu na allegro i zwiększysz budżet albo kupisz coś z przelotem 300 tyś + (swoją drogą jak serwisowane rzetelnie do końca to kolejne 100 tyś km zrobisz bez problemu).

Jak dla mnie może mieć i te 300 tys. A nawet może być po jakiejś kolizji. Byle nie był to samochód pospawany z dwóch innych. Najważniejsze żeby było w miarę zadbane wnętrze, oryginalny lakier na dachu, tylnych nadkolach (blotnikach) podłuznicach no i wszystkich wnekach. Nie ukrywam ze napaliłem się na to auto, a niestety większym budżetem niż 30 tys. raczej nie będę dysponowal:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin9086 ja szukałem w zeszłym roku 3 miechy i obejrzałem 5 sztuk. I tylko jedna nadawała się żeby ją kupić.

Nawet jak uda Ci się kupić do 30 tyś w co wątpię no chyba że golasa to dolicz 2 tyś lekko na ogarniecie podstaw (oleje, filtry, świece żarowe + sterownik, termostaty, sprawdzenie klapek w kolektorze i jego czyszczenie itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin9086 ja szukałem w zeszłym roku 3 miechy i obejrzałem 5 sztuk. I tylko jedna nadawała się żeby ją kupić.

Nawet jak uda Ci się kupić do 30 tyś w co wątpię no chyba że golasa to dolicz 2 tyś lekko na ogarniecie podstaw (oleje, filtry, świece żarowe + sterownik, termostaty, sprawdzenie klapek w kolektorze i jego czyszczenie itd)

A Ty ile zapłaciłeś za swoją w tamtym roku? Jaki rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Planuje kupic e90 z 2010+ roku. Mam na to ok. 50-55 tys.

Auto bedzie mi sluzylo jako dupowoz na codzien, rocznie robie ok. 35-40 tys km.

Mam duza zagwozdke, nie chce kupować golasa z 2.0 d albo 2.0 i . Moim pierwszym autem było e46 3.0 d 184 km i od tamtej pory chce tylko r6.

 

 

Czy jest szansa kupic cos nie sklejanego przez janusza w garazu tasma bezbarwna, ew bez przebiegu netto ?

 

I kolejne pytanie

 

-e90 325 d, 3.0 d 197 km. Czym to sie rożni od wersji 245 km ?

-e90 325 i 3.0 benzyna 218 km i czym to sie rożni od wersji 257 km ?

 

 

-Ktore silniki polecacie,

-czego unikac,

-Jak te silniki znosza podtlenek lpg?

-na co szczegolnie zwracac uwage przy zakupie?

 

prosze o odpowiedz!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz R6, to raczej cięzko z tym budżetem, tym bardziej że nie chcesz golasa i koniecznie dobre i sprawdzone auto ;)

 

Takie egzemplarze w DE zaczynają się od około 15 000 euro, podkreślam ZACZYNAJĄ, a znaleść takie auto krajowe jest bardzo bardzo ciężko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to za takie pieniadze co moge kupic ? Bo nie mam nerwow na naprawianie ulepa itp. Co polecacie, to byl moj przyklad, tak myslalem ze skonczy sie drobnym hejtem ze za tyle nie kupie :D bo wlasnie przejarzalem pare stron do tylu. Prosze koledzy o rade. Ale wolalbym kupic r6, szansa nie na trupa jakas jest? z tym rocznikiem troche przesadzilem. moze byc ponizej 10'

 

 

 

 

A co myslicie o rozbitych autach ? w sensie ze nie rozjechanych przez pociag ktore wpadlo do missisipi tylko o normalnych walnietych w dupke ew lekko w przod ?

Edytowane przez immat123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie hejt, to zdrowy rozsądek :) W tej kwocie znajdziesz coś ciekawego w LCI po 2010 roku, ale 2.0d. Jak interesuje Cię tylko buda, to niedaleko mnie gostek ma na sprzedaż Prelci 335d, zrobione na LCI, po delikatnej szkodzie. http://allegro.pl/bmw-e90-335d-bi-turbo-m-pakiet-bi-xenon-lift-sedan-i5827657612.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super tylko jej PESEL mnie troche przeraza, 9 letnie auto 06' i tylko 202 k km ;] ?? :)

 

 

 

w takim wypadku zejde do 2.0d bo bedzie to bardziej rozsadne, ale znalezc egzemplarz z przebiegiem pozniej 300k jest jakas szansa ?

 

 

co myslicie o chipie z 177/184 na ile da rady wyciagnac zeby bylo mardze ? warto to w ogole robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin9086 ja szukałem w zeszłym roku 3 miechy i obejrzałem 5 sztuk. I tylko jedna nadawała się żeby ją kupić.

Nawet jak uda Ci się kupić do 30 tyś w co wątpię no chyba że golasa to dolicz 2 tyś lekko na ogarniecie podstaw (oleje, filtry, świece żarowe + sterownik, termostaty, sprawdzenie klapek w kolektorze i jego czyszczenie itd)

A Ty ile zapłaciłeś za swoją w tamtym roku? Jaki rocznik?

2006 rok, duża navi, skóra, sportowe fotele. 251 tys km ksiazka serwisowa, serwisowana do konca w aso bmw... Dałem 35 tys + pakiet startowy 2 tysie (wymiany samemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Znalazłem dziś taką ofertę na allegro: http://allegro.pl/bmw-3-e90-piekna-wersja-stan-fabryczny-i5832981945.html

 

Bardzo mi się podoba kombinacja kolorystyk karoserii i wnętrza i szczerze powiem, że przejrzałem już wiele ofert i drugiego podobnego egzemplarza nie spotkałem.

 

Powiedzcie szczerze co myślicie? Warto jechać 200km i oglądać, czy to jednak zbyt podejrzanie niska cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super tylko jej PESEL mnie troche przeraza, 9 letnie auto 06' i tylko 202 k km ;] ?? :)

 

 

 

w takim wypadku zejde do 2.0d bo bedzie to bardziej rozsadne, ale znalezc egzemplarz z przebiegiem pozniej 300k jest jakas szansa ?

 

 

co myslicie o chipie z 177/184 na ile da rady wyciagnac zeby bylo mardze ? warto to w ogole robic ?

Chipa warto a powinienes osiagnac samym softem ponad 210 koni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem ciekawy jak wyglądała po tej małej szkodzie. Poprawcie mnie, ale jakoś mało tego Logic-a 7 w tym Logic'u...

 

Wystarczy vin wrzuciś w google :) auto byłe też na sprzedaż przed naprawą : http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/galeria/5288990/1#zdj3

Witam wszystkich forumowiczów.''

 

Znalazłem dziś taką ofertę na allegro: http://allegro.pl/bmw-3-e90-piekna-wersja-stan-fabryczny-i5832981945.html

 

Bardzo mi się podoba kombinacja kolorystyk karoserii i wnętrza i szczerze powiem, że przejrzałem już wiele ofert i drugiego podobnego egzemplarza nie spotkałem.

 

Powiedzcie szczerze co myślicie? Warto jechać 200km i oglądać, czy to jednak zbyt podejrzanie niska cena?

 

Po założonych na aucie tablicach wychodzi Renault Laguna ;) Uczciwy sprzedawca nie podmienia tablic więdząc, że dzięki nim można zweryfikować auto.

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum choć obserwuje je od dłuższego czasu dopiero teraz nadszedł czas na poszukiwania pierwszego BMW dla siebie.

Auto idzie do zagazowania, miałem samochody i w dieslu i gazie, wole to drugie. Znalazłem coś takiego i mam pytanie może ktoś oglądał już to auto bo trochę już ogłoszenie wisi.

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e90-2-0-benzyna-klimatronic-alufelgi-podswietlane-klamki-salon-pl-ID6y64fj.html#27697be66f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum choć obserwuje je od dłuższego czasu dopiero teraz nadszedł czas na poszukiwania pierwszego BMW dla siebie.

Auto idzie do zagazowania, miałem samochody i w dieslu i gazie, wole to drugie. Znalazłem coś takiego i mam pytanie może ktoś oglądał już to auto bo trochę już ogłoszenie wisi.

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e90-2-0-benzyna-klimatronic-alufelgi-podswietlane-klamki-salon-pl-ID6y64fj.html#27697be66f

 

Posiadam teraz Lupo 1.4 75 KM waży 900 kg i może to głupie pytanie ale czy to ważące ponad 1,3 tony auto i mające 129 KM będzie miało lepsze osiągi jak Lupo czy lepiej szukać czegoś innego ale 150 KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318i (129KM) nie jedzie, przyśpieszenie będzie podobne w stosunku do lupo.

 

Tu masz porównanie http://www.zeperfs.com/en/match389-1426.htm , nie będzie ono do końca miarodajne bo lupo jest w tdi (innego nie ma w porównywarce...chyba że też masz w tdi). Musisz się przejechać, do miasta może i będzie dawało radę, ale trasa - wyprzedzanie to będzie katorga.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melman147 BMW ze słabym silnikiem poniżej 150 ps osobiście bym sobie odpuścił. Auto trzyma się drogi bardzo dobrze i zawieszenie jest dość twarde więc ja bym serii 3 nie polecił ze słabym silnikiem a tym bardziej do wygodnej i dostojnej jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.