Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Warto jechać oglądnąć?

 

Dostrzegacie coś po zdjęciach? Opłaca się?

 

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-318-e90-CID5-ID9ijFW.html#65da021b22

 

Lewa lampa nowsza od prawej, ale to moze zludzenie po zdjeciu. Zalecam sprawdzic daty obu reflektorow.

Ogólnie drogo, ale jesli jest cała, a nie spawana to mysle warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi kombinowana w tym roczniku był inny kontroler i-drive.

 

 

jaka kombinowana navi ? napisał że dostawił navi CIC a na starym kontrolerze pewnie nie chodzi, tym tropem to 99% aut na forum jest kombinowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu ludzi, których nawi cieszyło góra 2 miesiące. Co takiego w tym navi nadzwyczajnego, skoro byle smartfon z wyswietlaczem >5" bije go na glowe?

U mnie navi jedynie uprzyjemnia obsługę audio czy komputerka pokladowego. Bez niego mógłbym żyć, ale jak się nigdy nie mialo, to by się chciało mieć, tu się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jaki masz mod przemieszczenia, jak jezdzisz ciagle w nowe miejsca to navi jest niezbedna, to 21 wiek, nie przyszlo by mi do glowy uzywac map. Z telefonu jest bardzo mala i szczerze niebiezpieczna w uzyciu bo za duzo czasu ci zabiera jej odczytanie, czas gdzie nie masz oczu na drodze i nie masz modu szczalkowego.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał z navi, ale jak sie coś trafi bez niej, to nie bede wybrzydzał ;]

Wole chyba nawet skórę bez navi, niż odwrotnie.

 

Co do navigacji z telefonu. Ja mam taki z 5.7". Bardzo przyjemnie sie z niego czyta, zawsze mozna kupić uchwyt na szybę i miec wyswietlacz w zasięgu wzroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole chyba nawet skórę bez navi, niż odwrotnie.

 

A czy miałeś kiedyś już auto ze skórzaną tapicerką? Ja miałem i po za walorami estetycznymi i łatwością utrzymania porządku to w lato przy słonecznych dniach - masakra! i jedynie fotele z wentylacją pomagają, w zimę przy mrozach - masakra! zanim nagrzejesz siedziska [BAD] odmrożona :D Ratunkiem jest trochę webasto ale to rzadkość. NIGDY WIĘCEJ SKÓRZANEJ TAPICERKI.

------------------------------

BieMdablju

------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedni aucie dołożyłem navi pioneer avic hd3 oprócz navi zależało mi na dobrej jakości dźwięku i szczerze bardziej korzystałem z walorów odsłuchowych niż samej navigacji.... bardzo drogie aktualizacje map... 1200zł brak TCM...

 

Dlatego jak kupowałem teraz auto to nie spinałem się żeby było navi. Mam telefon google maps w razie czego i nic więcej nie potrzeba.

 

Chociaż mod kolegi Rivasiego i "hud" to jednak fajny temat :D korzystałem z tego prowadząc parę modeli Lexusa i dla mnie to jest naprawdę elegancki system :cool2: navigacja, prędkościomierz i wiele inny przydatnych funkcji.

 

Nowe auta powinny mieć od razu w standardowym wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o opinię o tym egzemplarzu: http://allegro.pl/bmw-320d-163km-e90-m-pakiet-z-niemiec-skora-i5405161931.html

Wiem że od handlarza a na miejsce mam 300 km w jedną stronę, ale tak się składa że stamtąd pochodzę i zabieram tam rodzinę na nadchodzący długi weekend więc pomyślałem że warto by się zainteresować. Może któryś z forumowiczów wypatrzy coś ciekawego ze zdjęć lub z opisu. Mnie się podoba - w każdym razie na zdjęciach ładnie się prezentuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zubu, prawie 7 lat jezdze autem ze skorzaną tapicerką, wiem co mówię.

BMW nie przystoi mieć inaczej. Latem gorąco, zimą zimno - OK, ale zapach skóry, wygląd i dotyk rekompensuje wszystko.

 

 

Co do autek - zastanawia mnie, ze niemal w kazdym ogłaszanym aucie wisi zapaszek, choinczeka.

Kuźwa, co oni się tam zrzygali, moze auto pływało i cieżko usunąć odór?

 

Ja w zadnym samochodzie nie mialem choinki, a w aucie ze skorzaną tapicerką, zabijać zapach skóry czymś takim to jakaś profanacja wręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW nie przystoi mieć inaczej.

Bez urazy, ale padłem ze śmiechu. Wypada to mieć takie BMW jakie komuś odpowiada. Jak ktoś lubi skórę to proszę bardzo, jak ktoś nie lubi to kupuje ze zwykłą tapicerką - a Twoja opinia no cóż mnie osobiście śmieszy.

 

O samochodzie nic nie powiem, bo mi się zdjęcia nie ładują.

Edytowane przez lukasz_r128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zubu, prawie 7 lat jezdze autem ze skorzaną tapicerką, wiem co mówię.

BMW nie przystoi mieć inaczej. Latem gorąco, zimą zimno - OK, ale zapach skóry, wygląd i dotyk rekompensuje wszystko.

 

 

Co do autek - zastanawia mnie, ze niemal w kazdym ogłaszanym aucie wisi zapaszek, choinczeka.

Kuźwa, co oni się tam zrzygali, moze auto pływało i cieżko usunąć odór?

 

Ja w zadnym samochodzie nie mialem choinki, a w aucie ze skorzaną tapicerką, zabijać zapach skóry czymś takim to jakaś profanacja wręcz.

 

 

powieś sobie gdzieś w bagażniku choinkę o zapachu skóry a już się z nią nie rozstaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba - w każdym razie na zdjęciach ładnie się prezentuje.

 

Taka jest rola handlarzy, zeby sie ladnie prezentowal i sprawiał wrażenie zadbanego a wiec i sprawnego.

Lewy blotnik przestawiony, wiec byla gdzies tam walona, trzeba by bylo zobaczyc pod maskę.

 

Kierownica wymieniana, albo obszyta, zdjecia zrobione z podbiciem, wiec zadanie spełnione bo przykuwa oko.

Jedz i zobacz.

 

 

Co do skóry, a smiej się kolego do woli ;)

Takie jest moje zdanie, w BMW chce miec skóre i koniec kropka.

 

Marina: po co, skoro regularnie nawilżana mleczkiem skóra daje bardzo intensywny, naturalny zapach, szczególnie nagrzana od słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zubu, prawie 7 lat jezdze autem ze skorzaną tapicerką, wiem co mówię.

 

OK Ty to lubisz i tak masz. Dla mnie skóra ma więcej wad niż zalet więc nie mam i nie chcę mieć.

 

BMW nie przystoi mieć inaczej.

 

Tu pojechałeś :D

------------------------------

BieMdablju

------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ładnie wygląda na zdjęciach, wyposażenie OK, silnik OK więc jeśli jedziesz w tamte strony to można obejrzeć.

Ale się nie napalaj bo rzeczywistość bywa okrutna. Dobrze by było zmierzyć miernikiem swoim i podpiąć pod kompa. Masz VIN więc możesz sprawdzić historię serwisową i potwierdzić to co pisze handlarz.

------------------------------

BieMdablju

------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powieś sobie gdzieś w bagażniku choinkę o zapachu skóry a już się z nią nie rozstaniesz :)

t

 

Rozumie ze wymienisz bez problemu twoje jedne z najladniejszych skor na choinke :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o opinię o tym egzemplarzu: http://allegro.pl/bmw-320d-163km-e90-m-pakiet-z-niemiec-skora-i5405161931.html

Wiem że od handlarza a na miejsce mam 300 km w jedną stronę, ale tak się składa że stamtąd pochodzę i zabieram tam rodzinę na nadchodzący długi weekend więc pomyślałem że warto by się zainteresować. Może któryś z forumowiczów wypatrzy coś ciekawego ze zdjęć lub z opisu. Mnie się podoba - w każdym razie na zdjęciach ładnie się prezentuje.

Pozdrawiam

 

przebieg wyglada na wiarygodny, przynajmniej akceptowalny, ja bym pojechal sprawdzic.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.