wyjaśniło się w końcu, dlaczego moja kierownica nie grzeje, pomimo włączonego przycisku i kontrolki na zegarach..... Po prostu on nie jest grzana. Chcę założyć grzaną kierownicę, ale jest jeden problem. Po zdjęciu poduszki, brak jest przewodów do grzałki w wieńcu... Czego mi brak? Co wyjał ten norweski idiota, demontując kierownicę z grzaniem? Kontrolka na zegarach się zapala więc domniemywam że grzanie kierownicy było. zdjęcie 3 Czerwona kreska to ślad jak ten idiota założył kier