Skocz do zawartości

Automatyczna jasność zegarów, wyświetlacza oraz panelu klimatyzacji . G30


bmw30g30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , proszę o informację jak u was zachowuje się podświetlenie zegarów oraz środkowej konsoli . Od jakiegoś czasu wydaje mi się , że aż za bardzo się ściemnia , podczas jazdy przez drogi gdzie jest dużo drzew , to zegary oraz wyświetlacz środkowy się ściemniają i rozjaśniają ,  czasami aż za bardzo moim zdaniem się ściemniają  . Dodam , że wymieniłem szybę przednią pare dni temu i została zrobiona kalibracja kamer . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 11.03.2024 o 21:50, bmw30g30 napisał(a):

Witam , proszę o informację jak u was zachowuje się podświetlenie zegarów oraz środkowej konsoli . Od jakiegoś czasu wydaje mi się , że aż za bardzo się ściemnia , podczas jazdy przez drogi gdzie jest dużo drzew , to zegary oraz wyświetlacz środkowy się ściemniają i rozjaśniają ,  czasami aż za bardzo moim zdaniem się ściemniają  . Dodam , że wymieniłem szybę przednią pare dni temu i została zrobiona kalibracja kamer . 

Kalibracja kamer? Chodzi o kafas?
Tak czy siak - jeśli masz szybę inną niż miałeś - kolor, zabarw - albo jest klimatyczna a nie była, lub jest akustyczna, a nie była - trzeba auto poprawnie zakodować. Pytanie jak żelek nad sensorem - jeśli jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie mogę stwierdzić w stu procentach czy to po wymianie szyby zaczęło się dziać czy przed też tak było , nie zwracałem na to uwagi po prostu . Nie mam porównania jak ma się zachowywać funkcja ściemniania . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To podsumowując - jesli szyba się nie zmieniła (w sensie parametrów) i została dobrze wymieniona to się nic nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.