Skocz do zawartości

E87 czy zmiana radia wystarczy 🤔


Sz3pAn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi. Sprawa wygląda tak. Pacjent e87 2008r. Radio business, kierownica multi, jeden mikrofon w podsufitce i moduł w bagażniku jak ze zdjęcia. Moduł jest z bluetooth ale nic w aucie nie wykrywa a business nie ma opcji phone ani bluetooth. Więc pytanie brzmi, czy żeby ogarnąć głośnomówiący przez Bluetooth i muzykę wystarczy dołożyć radio professional? Jeśli tak to które, bo znalazłem kilka rodzaji, tzn. firmy Alpine, kolejne bez nazwy najprawdopodobniej Continental, oraz dużo droższe z opisem na naklejce że ma bluetooth 🤦🏻🤷🏻🤔 Oraz kolejne pytanie po ogarnięciu 1 😜 jak dołożyć do tego USB? 😜

IMG_20240228_111918.jpg

Edytowane przez Sz3pAn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vinu wychodzi tak jak zdjęcie, że powinno być radio professional. Przede wszystkim zależy mi na zestawie głośno mówiącym, muzyce z AUX i jeśli to możliwe USB z odtwarzaniem Muzyki.  Teraz jakie radio ogarnąć do tego modułu co mam w bagażniku🤔 znalazłem kilka wersji professional, z tego co znalazłem to tam gdzie na naklejce jest bluetooth to podobno mają wyjście USB z tyłu ta biała kostka, ale nie wiem czy wtedy Muzyka z pendrive ruszy 🤔 Czytałem też o zmieniarce cyfrowej żeby puszczać muzykę po bluetooth i z USB 🤦🏻🤷🏻czy może przemyśleć zmianę na zestaw Ccc. Jak to ogarnąć 🤔 bo za dużo chyba się naczytałem i już nic nie wiem 🤦🏻🤷🏻🙆🏻

Screenshot_2024-03-04-16-51-12-898_pl.allegro.jpg

Screenshot_2024-03-04-16-49-28-400_pl.tablica.jpg

Screenshot_2024-03-04-16-49-01-194_pl.tablica.jpg

Screenshot_2024-03-04-16-50-50-031_pl.allegro.jpg

Screenshot_2024-03-04-16-51-29-571_pl.allegro.jpg

Screenshot_2024-03-04-17-03-28-187_pl.allegro.jpg

Screenshot_2024-03-04-17-03-01-301_pl.allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.