Skocz do zawartości

Biale 640i Gt


Rekomendowane odpowiedzi

Powitać.

Zakupiłem g32 z 2018r (WBAJV6106JBL15167), jest to powrót do marki po wielu latach przerwy( dawno temu e39 oraz e46) więc jestem trochę do tyłu z technologią.

Mam troche pytań,wiem ze dla Was może będą proste wręcz głupie.

Przegladajac foty, widze że u mnie są całkiem inne zegary niż w innach autach( dowiedziałem że jest to jakas nakładka Alpina, foto poniżej).

Jakmogę  sprawdzić soft i co jest wgrane?

Pozdrawiam 

 

 

20240203_094111.jpg

Edytowane przez Kosiek86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Tez mam białe 6GT z tego rocznika ale 630i

Masz po prostu zakodowane zegary Alpina co można zrobić np. za pomocą aplikacji Bimmercode w zakładce Instrument Cluster. 

Niedawno kupiłem interface OBD i wykupiłem dostęp do tej apki. Dzięki temu pozbyłem się irytującej funkcji start-stop oraz wykodowałem funkcję alarmową SOS -  bateria w mroźne dni zaczęła się poddawać ale wolałem na razie nie dobierać się do podsufitki żeby ją wymienić.

Wyświetlacza zegarów nie zmieniałem ale wiem że jest i to w kilku opcjach oprócz Alpiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cosco napisał(a):

Cześć,

Tez mam białe 6GT z tego rocznika ale 630i

Masz po prostu zakodowane zegary Alpina co można zrobić np. za pomocą aplikacji Bimmercode w zakładce Instrument Cluster. 

Niedawno kupiłem interface OBD i wykupiłem dostęp do tej apki. Dzięki temu pozbyłem się irytującej funkcji start-stop oraz wykodowałem funkcję alarmową SOS -  bateria w mroźne dni zaczęła się poddawać ale wolałem na razie nie dobierać się do podsufitki żeby ją wymienić.

Wyświetlacza zegarów nie zmieniałem ale wiem że jest i to w kilku opcjach oprócz Alpiny.

Cześć. 

Dzieki za info, jakis konkretny model interfejsu OBD czy nie ma różnicy w modelach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.