Skocz do zawartości

Wymiana szyby przód bmw g01


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady bmw G01 2018 60 tys km salonowe z bmw pełne faktury wszystkie serwisy w bmw  powrót z wakacji kamień uderzył w szybę zgłosiłem do wymiany na ubezpieczalnie Kowale  Francji bo to mieszkamy wymienili szybę zaczęło padać w pewnym momencie podczas jazdy zgasła cała Elektronika system po prostu zwariował Po stronie pasażera przód i tył zlokalizowałem jezioro woda wróciłem do nich Zaczęli się wykręcać że wszystko zrobili dobrze więc umówili się na diagnostykę do bmw Bmw stwierdził że leci woda z tyłu za deską Do wymiany komputer który znajduje się naprawym słupku Oczywiście dywany szyba przednia + Programacja łącznie do zapłaty 7800 € wróciłem Do gości od szyb zainstalowali nową szybę po trzech dniach okazało się że woda znowu leci więc sam rozebrałem pół samochodu żeby zlokalizować wyciek okazało się że leci w prawym rogu szyby po karoserii gdzie  woda spływa z Uszczelki Dolnej na szybie I znów wróciłem do nich oni stwierdzili że nie będą tego naprawiać bo to nie ich wina i tyle moim zdaniem została Wycięta razem z szybą I wkurzenie która jest widoczna na zdjęciach oraz na starej siebie dlatego powstał problem proszę was o opinie i pomoc pozdrawiam

uszkodzenia po zalaniu nie działa oświetlenie ambientowe na konsoli oraz strona cała lewa

 

IMG_4303.jpeg

IMG_4310.jpeg

IMG_4311.png

IMG_4312.png

IMG_4307.jpeg

IMG_4306.jpeg

CEA8BABD-0E47-4B1D-922C-B6A4E6223503.jpeg

IMG_4291.jpeg

IMG_4290.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.