Skocz do zawartości

e39 In-dash LCD zamiast TAPE/CD. MID zostaje


yasa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy komuś udało się takie małżeństwo? e39. Wyrzucić (przenieść) moduł radia i napędu gdzieś i na jego miejsce wstawić monitor dotykowy VGA LCD wysuwany. Czy ktoś trafił na LCD, który wysuwa się odpowiednio daleko, co by nasza osłonka napędu taśmy lub cd go nie blokowała a jednocześnie żeby pozostała na miejscu (takie czasy, że czasem warto schować monitor, poza tym wygląda to bardziej ludzko.

 

Nie wiem, czy dobrze się wyraziłem. Konkretnie. Klapka zamknięta - wygląd standardowego zestawu BUSINESS RDS, otwieramy osłonę, przyciskamy guzik i monitorek się wysuwa. Problem w tym, że mamy niewiele miejsca, gdyż cześć jest przesłonięta przez MID.

 

Chcę zastosować takie rozwiązanie, żeby pozostawić MID i jednocześnie zamontować CarPC.

 

Domyślam się, ze to zagmatwane, może jednak komuś się to już udało.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia ile masz za klapką miejsca na wsunięcie LCD - z tego co pamiętam na allegro jeżeli wybrałeś coś koło 7" Touch to to było o 2 centymetry dłuższe niż wymiar panelu.

 

ps. Napisz więcej o zamysłach na CarPC - bo ja własnie kończę duży wątek do publikacji o moim CarPc

Pozdrto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym (jeśli masz na myśli głębokość obudowy monitora). Myślałem o zdemontowaniu przedniego panelu monitora i wkomponowaniu go (monitor, nie panel) w plastikową czarną maskownicę radia/taśmy. Trochę cięcia i wszystko możnaby ładnie dopasować (chyba...). W związku z tym najlepszym rozwiązaniem byłby monitor z jaknajprostszym panelem. Najlepiej tylko przycisk otwierania i włączania. W przeciwnym wypadku opcja przeniesienia panelu w inne niewidoczne miejsce. Wbrew niektórym przeciwnikom podoba mi się oryginalne wyposażenie konsoli i nie chciałbym niszczyć bądź co bądź dzieła niemieckich projektantów. Widziałem już próby połaczenia konsoli e39 z radioodtwarzaczami innych producentów i stwierdzam, że NIC nie równa się oryginałowi (oczywiście pod względem wyglądu, jakość dźwięku to już całkiem inna bajka).

Czekam na kolejne sugestie co to monitorka

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.