Skocz do zawartości

Elektryczne siedzenia BMW E38


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i pozdrawiam wszystkich,posiadam BMW E38 z 97roku jakiś czas temu zakupiłem fotele elektryczne z pompowaniem oraz grzaniem ale fotele są z polifta inna wtyczka dodam że stare były manualne ale miały grzanie tak więc jakaś instalacja jest gdyby ktoś pomógł jak przepiąć po nr pinów lub kolorach te wtyczki posiadam również wiązkę od dawcy razem z przyciskami pamięci w drzwiach. Pozdrawiam i liczę na jakąś pomoc dodaję zdj na 1 stara wtyczka z podłogi a na 2 gniazdo nowegofotela

IMG_20240103_113725.jpg

IMG_20240103_113748.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fotele zamontowane cała elektryka działa wraz z pamięcią może komuś się przyda to co napiszę otóż w moim przypadku było tak , samochód E38 z 97 roku czyli przedlift fotele z funkcją grzania z czarną wtyczką i to cała elektryka w nich . Zakupiłem fotele elektryczne z grzaniem pompowane z żółtą wtyczką od E39 poliftowej dlatego inne wtyczki. Od strony kierowcy przelutowalem kable kolor do koloru wszystkie się zgadzały,od strony pasażera zostały 3 kable które kolor do koloru niepasowaly ale reszta pasowała i to wystarczy żeby wszystkie funkcje fotela działały przypuszczam że są one od masaży teraz pamięć zdemontowalem przycisk pamięci wraz z wiązka od dawcy , do pamięci idzie 6 kabli które podpinamy do jednej z trzech wtyczek co idą w drzwiach kierowcy do sterowania szybami oraz lusterkami dodam że warto mieć wiązkę od dawcy bo przepinamy kable na wzór po nr pinów ze starej do nowej wtyczki. Podłączamy akumulatory i wszystko powinno działać pozdrawiam w razie co można pisać chętnie pomogę .

IMG_20231227_130319.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.