Skocz do zawartości

Uderzenie w krawężnik + czujnik deszczu


malaficus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem z autem (E53, 3.0d 2004 polift), a mianowicie ostatnio podczas śniegów, wjeżdżając w skrzyżowanie wpadłem w poślizg (jechałem z 30km/h), uderzyłem w krawężnik i wjechałem prawym kołem na chodnik, auto było skierowane praktycznie prostopadle do chodnika. W momencie uderzenia koło było skręcone w lewo tak na 3/4 całkowitej możliwości. Na miejscu nic nie dostrzegłem, ale dla pewności pojechałem na stację kontroli pojazdów i tam także niczego nie znaleziono, auto jedzie prosto, nie drży przy przyspieszaniu ani hamowaniu, dosłownie żadnych nieprawidłowości podczas jazdy, przyspieszania itp, ale pojawia się dziwny dźwięk, buczenia albo podobnego do hamującego autobusu (słychać na nagraniach). Chciałem zapytać czy ktoś miał styczność z uderzeniem w krawężnik i jest wstanie podpowiedzieć co to może być? Łożysko ew  piasta czy coś gorszego? Planuje jeszcze udać się do wulkanizacji aby sprawdził koło.

 

Drugie pytanie dotyczy czujnika zmierzchu który jest przy lusterku, w jaki sposób ściągnąć je aby czujnik wymienić? Trzeba potem jakoś go kodować? 

 

zamieszczam linki do filmików:

1.

 

2.

 

Edytowane przez malaficus
brak informacji o aucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.