Skocz do zawartości

asystent świateł drogowych z BMW Store promocja 639zł


Michał TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Ja jestem bardzo zadowolony, ale ja mam komplet czyli asystenta świateł + światła adaptacyjne. Pojazdy rozpoznaje dobrze i nikt mi nie mruga z przeciwka, ale przy adaptacyjnych drogowe światła manewrują tak aby innych nie oślepiać. Czy dobrze wykrywa auta z przeciwka - uważam że bardzo dobrze.
Nie wiem jak się jeździ z samym asystentem świateł (zakładam, że dobrze), ale bez adaptacyjnych reflektorów to już więcej auta nie kupuje 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mam adaptacyjne ledy + asystent i działa genialnie.

Jeśli masz zwykłe ledy (zakładam, że tak), to po prostu będzie gasił lub zapalał cały zestaw. Miałem taki ficzer w poprzednim samochodzie i używałem, ale z adaptacyjnymi bez porównania.

 

Swoją drogą jak to działa? Jak masz adaptacyjne ledy, to do włączenia automatycznych długich jest przycisk. Jeśli później to dokupisz, to działa bez przycisku?

Edytowane przez morfang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, morfang napisał(a):

Swoją drogą jak to działa? Jak masz adaptacyjne ledy, to do włączenia automatycznych długich jest przycisk. Jeśli później to dokupisz, to działa bez przycisku?

Przycisk jest, ale po jego wciśnięciu otrzymujesz informację na centralnym ekranie, że można tę funkcję dokupić 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skusiłem się i zakupiłem, po chwili była już gotowa aktualizacja w samochodzie.

Pierwsze testy, parę kilometrów z systemem...

Pojawiła się nowa kontrolka.

Zmiana świateł z mijania na drogowe odbywa się płynnie, poprzez rosnące natężenie mocy świateł drogowych.

Zmiana następuje po wyjechaniu z oświetlanych latarniami ulic i od razu oświetla ciemne miejsca.

Uważam, że poprawi bezpieczeństwo, ponieważ czasmi "nie chcę się" przełączyć na drogowe, wiedząc że za chwilę jest już oświtlona ulica.

Kolejna rzeczy, z przeciwka wyłącza po zobaczeniu samochodu... dopiero kilka kilometrów więc testy trwają...

Fajny gadżet, no i może wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa... za niecałe 640 zł jestem póki co zadowolony...

Edytowane przez Michał TDI
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.