Skocz do zawartości

BMW Europe Way - aktualizacja


dexx-x

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

Zakupiłem samochód F31. Aktualnie są zainstalowane mapy w wersji 2018-2 (wydaje mi się ze nigdy nie aktualizowane). Według danych z historii serwisowej (screen poniżej)

image.png.eb7082722019eefd45ea8201bb3dd42a.png

  

w moim przypadku jest możliwość aktualizacji do wersji 2022. Problem w tym że dzwoniłem do różnych serwisów (do dwóch w Zielonej Górze i jednego w Nowym Tomyślu) ale oni już nie maja tej wersji tylko wersje aktualna 2023 którą już bym musiał dokupić. Chciałbym jednak skorzystać z możliwości aktualizacji choć do tej z 2022 roku.

Napisałem też maila do BMW ale czekam na odpowiedz.

Ktoś miał taki przypadek i jakoś udało mu się zaktualizować bez dodatkowego zakupu map?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam / Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.09.2023 o 14:47, dexx-x napisał(a):

Dzień Dobry.

 

Zakupiłem samochód F31. Aktualnie są zainstalowane mapy w wersji 2018-2 (wydaje mi się ze nigdy nie aktualizowane). Według danych z historii serwisowej (screen poniżej)

image.png.eb7082722019eefd45ea8201bb3dd42a.png

 

 

  

w moim przypadku jest możliwość aktualizacji do wersji 2022. Problem w tym że dzwoniłem do różnych serwisów (do dwóch w Zielonej Górze i jednego w Nowym Tomyślu) ale oni już nie maja tej wersji tylko wersje aktualna 2023 którą już bym musiał dokupić. Chciałbym jednak skorzystać z możliwości aktualizacji choć do tej z 2022 roku.

 

Napisałem też maila do BMW ale czekam na odpowiedz.

 

Ktoś miał taki przypadek i jakoś udało mu się zaktualizować bez dodatkowego zakupu map?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam / Łukasz

jest możliwość wgrania aktualnych map do systemu way, zapraszam do kontaktu

(1) BMW X1 F48 USA, system nawigacji... - MenuPolskie.pl nawigacji | Facebook

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok, problem rozwiązany. Może komuś się przyda. Tak jak w moim przypadku przy mapach Way wystarczyło wgrać mapy (sciagnięte z internetu z oznaczeniem 2022-1) które były widoczne w rubryce "najnowsza mapa nawigacji dostępna w abonamencie" (czyli 2022-1). Wtedy przy wgrywaniu nie trzeba podawać FSC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.