Skocz do zawartości

BMW E93 VIN WBADV51010E424592


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Proszę o ocenę tego modelu z ogłoszenia. Nie znalazłem informacji w dekoderze Vin na temat tych M-pakietowych dokładek czyli zderzak progi, czyli pewnie zostały dołożone później. Proszę Was o info co jeszcze ciekawego zauważycie i można.to wykorzystać podczas oględzin auta. 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-ID6FIdgX.html#gallery-grid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Borsuczek napisał(a):

Wg. Auto DNA odnotowano uszkodzenie pojazdu. Stan licznika:

07.08.2019 83490 km Niemcy

18.10.2018 76024 km Niemcy

Tak widziałem w historii na gov.pl. stan licznika wydaje się być wiarygodny co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem raport autobazy, wygląda na szczegółowy. Przebieg wydaje się prawdziwy. Przy przebiegu 60 tys wymiana rozrządu i cewek zapłonowych. W historii 3 szkody 

 (W załączniku zrzuty ekranu)

W sumie nie wiem czy to był konkretny Dzwon czy jakaś parkingową kolizja. Czy to dyskwalifikuje auto według Was drodzy forumowicze?

SmartSelect_20230811_171914_Chrome.jpg

SmartSelect_20230811_171900_Chrome.jpg

SmartSelect_20230811_171822_Chrome.jpg

SmartSelect_20230811_171805_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 10:43, 0okm napisał(a):

Szkoda parkingowa w której uszkodzony jest układ zawieszenia? Pewnie lekka ryska od wózka zakupowego.

Z doświadczenie wiem że czasami Ci co wpisują w system zaznaczają też obszary na które szkoda mogła mieć wpływ, nie tylko to co faktycznie było uszkodzone, czasami jest to mylące i bez dokładnej wyceny szkody się tego nie dowiemy a tą ma tylko zgłaszający szkodę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.