Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data pierwszej rejestracji 27.06.2003

jednak 3 właścicieli według CEPIKu

obecnie bez badań technicznych a ogólnie mało właściciel na SKP jeździł bo od 2018 roku tylko 3 razy 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niedługo wrzucisz na forum wszystkie Z4 z ogłoszeń. Podejrzewam, że nawet nie czytasz treści ogłoszeń, które wrzucasz. Chyba każde z nich miało poważne problemy? To oznacza, że za 30 tys. nie kupisz sensownego Z4. Nie trać czasu swojego i forumowiczów. Dołóż kasy do młodszego roadstera albo kup TT-kę, może MX-5? 😉

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Amen.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 13:28, Borsuczek napisał(a):

Niedługo wrzucisz na forum wszystkie Z4 z ogłoszeń. Podejrzewam, że nawet nie czytasz treści ogłoszeń, które wrzucasz. Chyba każde z nich miało poważne problemy? To oznacza, że za 30 tys. nie kupisz sensownego Z4. Nie trać czasu swojego i forumowiczów. Dołóż kasy do młodszego roadstera albo kup TT-kę, może MX-5? 😉

Masz rację. Założyłem jakiś budżet a ze nie znam się na samochodach to liczyłem na pomoc kolegów z forum .Część ofert dorzucam już na starcie i nie wrzucam na forum. Tylko te które wydają mi się interesujące na pierwszy rzut oka a jak widać za każdym razem coś wychodzi na co ja nie zwróciłem uwagi. Mam nadzieję że ktoś kto będzie te samochody chciał sprawdzić to trafi tutaj po VIN i sobie poczyta.

 

W tym wypadku faktycznie szkoda było wrzucać ale emocje wzięły górę ponieważ tanio i blisko mnie 😄

Zresztą sam po chwili dodałem informacje jakie uzyskałem i odpuściłem dalsze sprawdzanie.

 

Już po pierwszych tematach jakie tutaj założyłem w sprawie Z4 jestem dużo mądrzejszy i wiem na co mniej więcej patrzeć jednak wieloletniego doświadczenia forumowiczów nie da się zdobyć na podstawie kilku ofert na otomoto/olx dlatego pozwolę sobie podpytać o jeszcze kilka sztuk.

  • ??? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.