Skocz do zawartości

Czy wejście AV w navi 16/9 z tuneremTV jest mono czy stereo?


Saitox

Rekomendowane odpowiedzi

To jest pełny debilizm, zeby w dzisiejszych czasach zrobic cos takiego!!! gdyby jeszcze zrobili wejscie optyczne lub cyfrowe pod DD lub DTS mógłbym zrozumiec..ale MONO...masakra, jeszcze zauważylem, ze korzystajac z tego wejscia obcina czestotliwosci < ok.150Hz, czyli zapomnij o ładnym basie.

 

Postawię piwo każdemu, kto wymyśli sposób by na AV zrobić "ładne" stereo.

 

Innym rozwiązaniem (tylko audio) podłączyć się przez FM transmitera..ale przy dvd nie mam pomysłów (oczywiscie przy wykorzystywaniu tylko oryginalnego ekranu 16:9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To wejście nie było pomyślane jako wejście do DVD i innych bajerów, tylko i tak cieszcie się, że w ogóle ono jest, bo jest to tylko zasługa E38 (serii "7") gdzie to wejście było wykorzystywane do podpięcia odtawarzacza video lub kamery, a w latach '94 itd. takie bajery to były szczytem. (Niech mi ktoś pokaże fabrycznie sprzedany samochód innej marki z tych lat z TV itd. ...)

2. Na zachodzie można kupić interface na wejście AV stereo, ale niestety kosztują jakieś 150eur ...

3. Mam pomysł na zrobienie stereo AV, ale możliwy jest tylko w rocznikach od 2002 i muszę mieć czas na sprawdzenie tego pomysłu ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - zajrzyj do niego może cię 'zaszczepi'

 

Pozwolę sobie dodać tutaj informację, że istnieje jeszcze trzecia ( raczej droższa metoda), są dostępne (chyba za 190EURO) specjalne moduły , które wpinane są pomiędzy wtyczką a gniazdem zmieniarki CD i oferują jakość CD. Oczywiście odtwarzanie płyt cd nadal działa.

 

Produkuje to facet , który jest znany na niemieckim forum odnośnie siódemek i od paru lat tam go widze.

http://www.tvfree-modules.com/pro-c.html

 

 

Pozdro

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - zajrzyj do niego może cię 'zaszczepi'

trochę nie zrozumiałem ? :think:

 

Produkuje to facet , który jest znany na niemieckim forum odnośnie siódemek i od paru lat tam go widze.

http://www.tvfree-modules.com/pro-c.html

...

Ja mam taniej tego typu moduły i już w kraju ;) tylko nie mam narazie modułów z wejściem stereo :mrgreen: , ale "cisnę" dostawcę/producenta, aby się postarał ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Sebastian Twoje moduły??? Te niemieckie za 190e to jest dokładnie to co potrzeba, ale...Panowie nie o samą kasę chodzi tylko o zasadę, że można coś jednak poprawić w tak zacnym aucie jak bmw za nieduże pieniadze...

Czy może powiniem zmultiplikować obiecane piwo :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.