Skocz do zawartości

X3 G01 montaż haka_kodowanie


kalomidi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Muszę założyć hak do X3. Czy ktoś z was już to robił samodzielnie? Hak oczywiście oryginalny. NIe będę kombinował z zamiennikami- tylko ten elektrycznie chowany. Jest sporo używek i zestawów na allegro i myślę że da się coś z tego wybrać. Zamontować sam dam radę. Niestety zakodować już gorzej. Pytanie czy ktoś z forum (okolice Legionowa) jest mi w stanie go zakodować? ew. może jakieś wskazówki? Posiadam kabelek e-net oraz iste, mam też bimmercodera (czy tu się da?)

A może jest ktoś (ew. jakiś warsztat) który zrobi to kompleksowo w rozsądnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Ogarnąłeś temat? Też zamierzam sam założyć oryginalny, elektryczny hak, ale potrzebuję, żeby to ktoś elektrycznie jeszcze ogarnął.

Moje X3 USA miało oryginalnie hak ten amerykański, ale go zdemontowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy właśnie założył jakąś Westfalię (nie elektryczną) do ix3 (pewnie wsio to samo) z okablowaniem/kodowaniem chyba 3500 bez FV, chcecie coś więcej się dowiedzieć to piszcie na fb do Kamil Frosztęga , nie wiem czy ma tu na forum konto.

Ból przemija, chwała pozostaje kobiety lubią blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.06.2023 o 07:30, kalomidi napisał(a):

Witam. 

Muszę założyć hak do X3. Czy ktoś z was już to robił samodzielnie? Hak oczywiście oryginalny. NIe będę kombinował z zamiennikami- tylko ten elektrycznie chowany. Jest sporo używek i zestawów na allegro i myślę że da się coś z tego wybrać. Zamontować sam dam radę. Niestety zakodować już gorzej. Pytanie czy ktoś z forum (okolice Legionowa) jest mi w stanie go zakodować? ew. może jakieś wskazówki? Posiadam kabelek e-net oraz iste, mam też bimmercodera (czy tu się da?)

A może jest ktoś (ew. jakiś warsztat) który zrobi to kompleksowo w rozsądnych pieniądzach.

I co w koncu poczales w tym temacie? Zakladales westfalie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.