Skocz do zawartości

Z3 pierwsze pytania :)


krolik_bystrzak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od soboty jestem mega szczęśliwa posiadaczką BMW Z3 2.8 1998r. :D auto mechanicznie super, wyposażenie rewelacja (sprawny i szczelny elektrycznie sterowany dach, elektryczna regulacja foteli, podgrzewane siedzenia, klima, tempomat, Ori radio).

No ale jak to z 25-letnim autem, coś tam trzeba przy niej zrobić :wink:


1. Gdzie mogę kupić w dobrej cenie dodatkowy wentylator klimatyzacji? (Ten umieszczony zupełnie od frontu). Chodzi z oporami, pali bezpieczniki - kawał plastiku z delikatnym silniczkiem więc nie ma co liczyć że uda się to naprawić :wink:


2. Jak usunąć zakleszczoną kasetę radia business (kaseta chodzi na obie strony ale przy próbie wyjęcia widać że gdzieś jest zablokowany mechanizm podnoszenia kasety bo chwilę stuka i wyskakuje komunikat error.


3. Czy ma ktoś może jak wygląda podłączenie odtwarzacza CD ze zmieniarką tej nad prawym kołem? Moja jest podłączona, otwiera się, stuka ale radio jej nie widzi więc przypuszczam że nie ma połączenia z samym radiem.


4. Skąd dorwać siatkę "gazetową" sprzed siedzenia pasażera?


5. Skąd dorwać przycisk od elektrycznej regulacji fotela pasażera?


To pierwsze pytania, myślę że nie ostatnie bo dopiero się z Zetką poznajemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.