Skocz do zawartości

E 38 jazda 725 TDS


marek760i

Rekomendowane odpowiedzi

jakby nie bylo benzyniaki sa szybsze :!: a diesle wolniejsze :!: ...ale jakby nie liczac diesle sa oszczedniejsze :!: :!:

:cool2:

 

 

z ta oszczednoscia to bym sie klocil.... wtryski, pompa wtryskowa, turbo....

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

[email protected]

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma dwóch zdań

czy to w 5 czy w 7 zawsze efekt jest taki sam i odwieczny problem

wyprzedzac Autobus czy nie wyprzedzac ?

lepiej nie bo znowu nie zdaze :lol:

 

Chyba o innych dieselach mówimy...525tdsA ma wystarczająco mocy dla dobrego kierowcy. Dieselem trzeba umieć jeździć.Inna praca silnika inne wkręcanie się na obroty.

Problemów z wyprzedaniem w serii 5 nie ma w automacie. Tylko jest problem na autobahnie bo v-max przynajmniej u mnie to 200-210km/h i to może przeszkadzać...

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo benzyniaki sa szybsze :!: a diesle wolniejsze :!: ...ale jakby nie liczac diesle sa oszczedniejsze :!: :!:

:cool2:

 

 

z ta oszczednoscia to bym sie klocil.... wtryski, pompa wtryskowa, turbo....

 

Dokladnie. I ON obedzie drozszy niz PB ;D

Diesla bmw kupuje ten, kogo na to stac ;D

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel naprawde daje oszczednosc gdy kupuje sie np nowe 730d i robi 200 000km w 5 lat i sprzedaje sie.

 

Tds pewnie tez nie jest zbyt klopotliwy no bo to jednak nie najnowazsza generajca, ale nowoczesne diesle sa bardzo podatne na usterki wtryskow, pomp wtryskowych... a to kosztuje..

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

[email protected]

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ze moze sie to zepsuc..odpukac jeszcze nic z tych zeczy nie psuje mi sie a mam juz 205tys,duze ma znaczenie jakosc paliwa a jakosc paliwa tu jest jak narazie duzo lepsza niz w polsce..turbo...trzeba umiec i zrozumiec jak jezdzic ,..wiem wiem kolejny temat do bitwy..zaraz pewnie sie zacznie.. :dance: :dance:

mam pytanie jaki jest koszt 1litra benzyny i ropy w polsce?

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow ten glupek...po co kupowales diesla matole? tak tak mowa jest o tobie pelikan!!

 

admin/moderator domagam sie reakcji

p.s. waż słowa bo wbrew pozorom nie jestes anonimowy na tym forum

chyba ze chcesz mi to powiedziec w twarz ? chetnie cie wyslucham ...

 

a tak wogole to diesel na pole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary co ci nerwy puszczaja?

badz bardziej tolerancyjny dla innych posiadaczy diesli ..wtedy kazdy bedzie mial do ciwebie szacunek!!!

ojjj chmury nad toba...jedz na policje moze tam tez zlozysz doniesienie...wyszla szydlo z worka..a moze ty sie przezucasz na te benzyniaki bo z medowni masz ulkad..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow ten glupek...po co kupowales diesla matole? tak tak mowa jest o tobie pelikan!!

 

Gdybyś napisał "głupek" lub "matoł" o kimś w gazecie, mógłbyś być pociągnięty do odpowiedzialności w procesie cywilnym.

 

A na tym forum kwalifikujesz się tylko do ostrzeżenia.

 

Zamykam, bo klimat dyskusji spadł znacząco poniżej dobrych standardów na tym forum.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.