Skocz do zawartości

Jak wymienić baterie w kluczyku ?


TactiX

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągasz grot i podważasz Rynia cześć obudowy. Jest kilka filmów na YouTube. Wpisz wymiana kluczyka E90, ponieważ jest ten sam. Klucze różnią się jeżeli masz dostęp bezkluczykowy. Teoretycznie klucz powinien się ładować po włożeniu do stacyjki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz grot i podważasz Rynia cześć obudowy. Jest kilka filmów na YouTube. Wpisz wymiana kluczyka E90, ponieważ jest ten sam. Klucze różnią się jeżeli masz dostęp bezkluczykowy. Teoretycznie klucz powinien się ładować po włożeniu do stacyjki

 

Niestety nie tak hop siup ! To jest cały kluczyk ładowany indukcyjnie ! Juz kilka slabych porad mialem na grupie FB

Nikt tak na parwde nic nie wie !

bimmer nie dziala z obd , ktore mam ale inne apki dzialaja bez problemu.

Trzeba wymienic caly akumulator , lutowanie , roklejanie plastiku , zakup nowego plastiku itd....

Mialem nadzieje ze na grupie sa specjalisci ale jednak brak !

Pierwszy raz spotykam sie z forum danej marki gdzie wiedza jest znikoma to samo grupy na FB jedynie co to handel czesciami OT cala pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba wymienic caly akumulator , lutowanie , roklejanie plastiku , zakup nowego plastiku itd...." Skoro wiesz co trzeba zrobić to po co się pytasz?

Przecież napisałem wyżej że było kilka rodzajów klucza i nie wszystkie były ładowane indukcyjnie. Wszystko zależy od wyposażenia.


Jaką masz kostkę? Bimmertool jest w pełnej, legalnej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba wymienic caly akumulator , lutowanie , roklejanie plastiku , zakup nowego plastiku itd...." Skoro wiesz co trzeba zrobić to po co się pytasz?

Przecież napisałem wyżej że było kilka rodzajów klucza i nie wszystkie były ładowane indukcyjnie. Wszystko zależy od wyposażenia.


Jaką masz kostkę? Bimmertool jest w pełnej, legalnej wersji?

 

Cos uniwersalnego nie łączy mi się z bimmerem,


A jest program na kompa bo mam jeszce OBD na kablu z USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.